FACESTARSex a vztahyJste svobodná matka a máte kamaráda s bonusem?

Jste svobodná matka a máte kamaráda s bonusem?

Víte, co znamená kamarád s bonusem? Dodržujte ale tato pravidla, pokud chcete, aby vám to klaplo.

1. Neukazujte ho dítěti

Není to váš partner. Máte ho na hraní, a to je senzační! Vaše dítě se s ním nemusí seznamovat, není pro to důvod. On je tu jen pro vás. Nebudete spolu chodit na rodinné výlety, do zoo a do kina. On přijde, když vaše dítě spokojeně o půlnoci oddychuje, nebo se s ním sejdete během přestávky na oběd, abyste si dopřáli trochu mimořádného sexu (zkuste si to). Udělejte si v tom naprosto jasno – jste kamarádi s bonusem, on není přítel vašeho dítěte.

2. Chraňte se

Už jste svobodná matka. Chcete si přibrat ještě jedny plínky? Ještě jednou školku? A ovšem – on s vámi nechce mít a vychovávat dítě. Berte antikoncepci a používejte kondom, ještě jeden kondom a ještě jeden kondom a chraňte se i před sexuálně přenosnými chorobami. Nemusí žádnou mít, ale není váš partner a nechodíte spolu. To znamená, že se možná schází i s jinými ženami, což je mimochodem dovoleno (a vy nemůžete žárlit).

3. Nezamilujte se!

Jestliže jste se rozhodla mít kamaráda s bonusem, berte to od začátku hlavou, ne srdcem. Tenhle muž vás nebude zvát na večeři a kupovat vám květiny. Tedy může to dělat, ale nejspíš očekává žhavý dezert. Když vám během dne napíše, že na vás myslí, myslí na to, jak vás uvidí nahou, ne vás bude hladit po vlasech při četbě knihy a vaše dítě si u toho bude hrát s kostkami.

4. Připravte se na to, že to ukončí

Kamarád s bonusem má krátkou dobu spotřeby. Když vyprší, naložte s ním jako se starým jogurtem. Možná potkal někoho jiného, nebo už nemá chuť na samotný sex. Nechte ho v klidu odejít, stejně jako jste ho nechala v klidu přijít. Je vám z toho těžko? Přečtěte si páté pravidlo.

5. Zamilovat se je v pořádku

Smiřte se s tím – sex není jen tělesná záležitost, má co do činění i s emocemi. Pokud k němu začnete něco cítit, chcete mu připravovat svačiny, mít s ním děti a sedět s ním na lavičce, až vám bude osmdesát, dupněte na brzdu. Řekněte mu, co cítíte. Může cítit totéž, a pak je to skvělé. A když totéž necítí, nechte ho jít. Když budete pokračovat v sexu, budete ho líbat a objímat, zamilujete se ještě víc do někoho, kdo vás nemiluje a nestojí o vaše dítě. Pamatujte na to, že vaše dítě je to nejdůležitější, když se vám do cesty připlete nějaký muž.

Související články