FACESTARKrásaJohn Frieda: I vlasy mohou být jedinečné

John Frieda: I vlasy mohou být jedinečné

Příběh značky John Frieda se začal psát před více než 30 lety s otevřením jejího prvního salonu na ulici New Cavendish Street v Londýně. Dnes vize značky odráží odkaz tohoto salonu a nabízí produkty, které cílí na specifické stylingové potřeby vlasů a které vám nabídnou výsledek jako ze salonu. Ten výsledek uvidíte i ucítíte.

Za dobu existence značky jsme se naučili, že musíme nabízet specifická řešení pro specifické potřeby vlasů. Proto jsme si dali za cíl zjistit, co přesně způsobuje, že jsou blond vlasy jasnější, tmavé lesklejší a proč si vlnité vlasy drží svůj nepoddajný tvar. Produkty John Frieda tedy obsahují i hluboké porozumění osobitému charakteru každého typu vlasů a dají vám možnost najít si přesně ten účes, po jakém toužíte.

Nezkrotné vlny

Na prvním místě seznamu produktů pro boj s vlnitými vlasy stojí původní sérum John Frieda® Frizz Ease. Jeho uvedení v roce 1990 způsobilo revoluci ve tvarování nezkrotných vln a dalo vlasům zcela novou svobodu a flexibilitu. Dnes se tato řada dívá na vlnité vlasy z nejrůznějších úhlů a nabízí komplexní paletu řešení, která vám pomohou bez námahy vytvarovat vlasy do jakéhokoliv účesu.

V roce 1998 přibyla do portfolia značky řada John Frieda® Sheer Blonde®, která mění blond v blond s velkým „B“. Výrobky této řady byly speciálně vyvinuty tak, aby krom běžné každodenní péče dodaly světlým vlasům vše, co potřebují, aby se proměnily v nepřehlédnutelnou ozdobu každé ženy.

Kolekce Brilliant Brunette® zásadně změnila pravidla hry. Tato vůbec první řada pečující o barvu vlasů zvýrazňuje jedinečné tóny všech odstínů hnědých vlasů, od sytého karamelu po to nejtmavší espresso. Blýskněte se.

Červená pro vlasy

Už déle než 10 let dává řada Radiant Red® zrzavým a rudým vlasům energii a bojuje s vadnutím jejich jedinečné barvy. Proč by červené vlasy měly dostat červenou?

V roce 1988 spatřila světlo světa bezoplachová péče Blow Dry Lotion z řady Luxurious Volume®, která cílila na proměnu jemných vlasů. Od té doby značka John Frieda přináší v tomto segmentu další a další inovativní novinky. Dnes řada Luxurious Volume® nabízí širokou paletu řešení, která jsou navržena tak, aby každému účesu dala úchvatný a dlouhotrvající objem. Výsledky hovoří samy za sebe.

Máte o svých vlasech a stylu konkrétní představu? Vlasová kosmetika John Frieda vám je díky výjimečným přípravkům dokáže splnit.

Související články