FACESTARKrásaJaro je ve vzduchu: Který parfém bude pro vás ten pravý?

Jaro je ve vzduchu: Který parfém bude pro vás ten pravý?

Jaro přímo vybízí k obohacení sbírky parfémů, nemyslíte? Probouzející se příroda je většinou spojená s lehčími, květinovými a ovocnými vůněmi. Co byste řekli třeba parfému s egyptským jasmínem?

Ovocná exploze

Poznejte svět z nové perspektivy. Sílu roztáhnout křídla a svobodně vylétnout vstříc vzrušujícím zážitkům vám dodá parfém pro ženy Burberry Her Elixir de Parfum. Jeho odvážná vůně ztělesňuje nezávislost a zvídavost. Jste připravena posouvat své hranice? Po přivonění vás uvítá příval jahodových a ostružinových tónů. Následně si vaši pozornost získá srdce vůně, v němž se rozvíjejí podmanivé tóny jasmínu. Nejdéle vás bude těšit základ složený ze smyslné a návykové vanilky, ambrových tónů a nádechu santalového dřeva.

Příběh vůně

Dámská vůně Her Elixir de Parfum je střetnutím tradice a modernosti. Její intenzitu a smyslnost dokonale vystihuje luxusní a současně decentní flakon v neprůhledném růžovém provedení, jenž nezapře inspiraci designem ikonické vůně Burberry z roku 1981. Díky hladkému zakřivenému sklu je příjemný na dotek a snadno vklouzne do vaší kabelky, až budete mířit za dalším dobrodružstvím.

Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense

Odvažte se vyrazit za dobrodružstvím. Vaši vnitřní nomádku probudí dámská parfémovaná voda Chloé Nomade Jasmine Naturel Intense s mimořádně smyslnou a ženskou vonnou kompozicí. Otevírá se smyslnými tóny jasmínu velkokvětého, které připomínají egyptskou noc, kdy je vůně této květiny nejvýraznější. V kontrastu s květinovým úvodem se poté projeví sladké aroma datlového akordu složeného z esencí davany a skořice. Nakonec vůni prozáří hřejivý nádech pačuli.

foto archiv Chloé Nomade Jasmine Naturel Intense

Příběh vůně
Co mají společného Gaby Aghion, zakladatelka značky Chloé, a jasmín velkokvětý? Oba pocházejí z Egypta. Touto zemí s impozantní a mnohotvárnou krajinou, kde se poušť snoubí s horami, se nechala inspirovat parfémářka Caroline Dumur. Výsledkem je zářivá vůně, která oslavuje cestování a setkávání různorodých kultur. Hrdlo designového flakonu je obepnuto hnědým řemínkem, jenž symbolizuje hluboké přátelské pouto mezi nomádskými ženami.

Chloé Nomade Jasmine Naturel Intense

Růžová elegance 

Ikonická Good Girl má zbrusu novou podobu. Parfémová voda Good Girl Blush od značky Carolina Herrera je svěží květinová vůně, která vyzařuje ženskou eleganci.

Ikonická vůně Good Girl je nově pojata jako květinový pudrový parfém, který ztělesňuje mnoho tváří moderní ženy. Romantický parfém s pivoňkovými tóny v srdci – z exotického ylang ylang a upcyklované růžové vody – kontrastuje se smyslným vanilkovým základem. Pro sladění s pudrově růžovou vůní je flakon stiletto oděn do růžové varianty, která se dokonale hodí pro smyslný čichový zážitek.

Něžná síla

Stoprocentně veganský parfém obsahuje vanilku a ylang ylang pocházející z udržitelných zdrojů. Smyslná a silná, romantická a plná síly, je dobré být růžová.

Calvin Klein Fragrances představuje toaletní vodu euphoria, svěží a opojný přírůstek do pilíře vůní Euphoria. Nová dámská vůně s novou silou evokuje něžnou sílu mládí a smyslnosti, opět vzbuzuje vášeň a svobodu, jež jsou synonymem značky Euphoria.

Sladká, ovocná gurmánská vůně nabízí novou olfaktorickou interpretaci původní parfémované vody euphoria a zároveň zdůrazňuje základní vlastnosti této kolekce vůní. Svěží a zároveň vzdušný džus vytvořený Loc Dongem, viceprezidentem, a Carlosem Benaïmem, mistrem parfumérem IFF, se otevírá tóny šťavnaté šumivé švestky.  V srdci se rozzáří charakteristická zářivá orchidej, kterou rozjasňuje velkolepá růže, dodávající jí šťavnatou svěžest. Kompozici uzavírá lehounká stopa  vanilky zjemněné kašmírem pro smyslný a sofistikovaný finiš.

Dohromady tyto tóny vytvářejí návykový jantarový akord s výraznou hřejivostí a ženskostí. Nový flakón vůně má opět ikonický tvar, který je doplněn luxusním čirým sklem. To dává vyniklnout úchvatnému růžovému nádechu vůně. Kovově růžové odstíny vnějšího obalu, připomínající ranní rosu, jsou doplněny ženskými fialovými nápisy, inspirovanými odstíny orchideje Euphoria. Tyto mladistvé barevné kódy a detailní povrchová úprava společně poskytují moderní nádech klasickému flakonu.

Svůdná síla

Buďte odvážná a žijte naplno! Přijměte výzvu, s níž se představuje dámská parfémovaná voda Hugo Boss BOSS Alive Intense. Stane se vaší připomínkou, abyste se řídila svými instinkty a přijala všechny okamžiky, i ty neočekávané. Právě tak můžete žít každý den skutečně naplno.

Ve znamení BOSSe

Nová éra značky BOSS pokračuje ve své evoluci a inspirativním duchu, který vyjadřuje motto „Be Your Own BOSS“. Být svým vlastním BOSSem znamená žít jako jeden z nich: najít svůj cíl, formovat svůj osud a psát si každý den svá vlastní pravidla. Na oslavu síly a pozitivní energie ženy BOSS je tu nový parfém BOSS ALIVE Parfum. Tato nová povznášející vůně vás vyzývá, abyste žila jako BOSS a dělala vše, co vám dává pocit že jste naživu.

Uchvacující talent

Tvář vůně BOSS ALIVE, hollywoodská herečka Emma Roberts, se objevuje v nové kampani u příležitosti uvedení nové vůně na trh.

Radostná kampaň se spojí s každou ženou, která se nechá inspirovat, aby byla svou vlastní šéfkou, která svým vlastním způsobem ztělesňuje ženskou sílu a nachází pozitivitu v každém novém dni.

Vůně plná síly

BOSS ALIVE Parfum je odvážná ambrová, dřevitě-květinová kompozice, která spojuje tóny jasmínu, kůže a vetiveru a připojuje se k původní vůni ALIVE.

Hřejivé květiny vyzařují pozitivní energii a silnou ženskost, zatímco kožený akord obohacuje vůni o silný ambrový aspekt. Živý dřevitý akord ve vás zanechá pocit sebejistoty a síly.

Související články