Jaro je tady. Zahalte se do vůně s květy třešní, jasmínu nebo frézií

foto archiv freepik

Přivítejte jaro s novým parfémem, je čas se po něm poohlédnout. Třeba bude ten pravý právě některý z letošních novinek. Tečkou dokonalého outfitu je vůně, do které se každá žena touží zahalit. Kterou si vyberete vy?

Stejně tak, jako s příchodem jara měníme zimní boty za tenisky, kabáty za lehčí bundy, je čas přejít z těžkých kořeněných vůní na lehké ovocné a květinové vůně, které jsou typické svou čistotou a svěžestí. 

V jarních dámských parfémech se stále více objevují vůně květů růží, pivoněk, jasmínu, fialek, frézií, gardénií nebo magnólií. Co se týče ovocných tónů, zde dominují maliny, třešně, jahody, svěží citrusy, které se velmi často kombinují se sladkou vanilkou. Kromě stálic, které se drží mezi nejoblíbenějšími parfémy vůbec, je tu také řada novinek, které stojí za vyzkoušení. 

Hugo Boss: Alive Intense

Buďte odvážná a žijte naplno! Přijměte výzvu, s níž se představuje dámská parfémovaná voda Hugo Boss BOSS Alive Intense. Stane se vaší připomínkou, abyste se řídila svými instinkty a přijala všechny okamžiky, i ty neočekávané. Právě tak můžete žít každý den skutečně naplno.

Flakon i krabička Hugo Boss ALIVE jsou zahalené do stejného krásného malinového tónu, který odráží odvahu této nezapomenutelné nové vůně.

Ve vůni rozpoznáte malinové tóny vyzařující pozitivní energii. Benzoin vnáší do kompozice smyslnost a je vyjádřením ženskosti a sebevědomí. V pozdější fázi se rozvinou dřevité tóny vetiveru jako vonná interpretace ženské asertivity. Díky speciální technologii Diamond, posilující tóny v srdci vonné kompozice, se můžete spolehnout na skutečně dlouhotrvající výdrž vůně.

Escada: Cherry In Japan

Je čas vyrazit, Tokio už čeká! Zavede vás tam dámská toaletní voda Escada Cherry In Japan. A rovnou s partou kamarádek – protože bez nich si nejde představit žádné letní prázdniny. S touto vůní se okamžitě přenesete doprostřed živého centra, které v noci ozařují neony, i do parku Sumida, kde je vzduch nasycen vůní třešňových květů.

Escada edici Cherry in Japan vytvořila hvězdná parfémářka Honorine Blanc, vášnivá milovnice vůní s opravdovým uměleckým duchem.

Jako první ucítíte svěží a jiskřivou třešeň s dotekem mandarinky a hrušky. Poté se připojí také jasmín, jehož květinová vůně později převládne. Závěr se nese na hřejivých tónech fazole tonka s podkresem santalového dřeva či marshmallow, které se postarají o rychlou závislost na této vůni.

Gucci: Bloom

Nechte rozkvést své pravé já s novou toaletní vodou Gucci Bloom. Květinová vůně, která inspiruje k cestě za sebepoznáním a je postavena na posilující myšlence sbližování skrze jedinečnost, zůstává věrná původnímu podpisu Bloom. Nejnovější přírůstek do kytice Bloom je lehčí, zářivější interpretací podpisu Bloom, která jemně povzbuzuje ženy, aby se rozvíjely do té nejupřímnější verze sebe sama.

První vůně Gucci Bloom Eau de Parfum, která vznikla zcela podle vize Alessandra Micheleho, se zrodila z myšlenky absolutní autenticity.

Vůni charakterizuje trojice jasmínu, tuberózy a květu rangoonského creeperu, které nyní osvěžuje sladký akord neroli. Stejně jako se vůně rozvíjí, ženy Gucci Bloom rozkvétají přirozeným, výrazným a individuálním způsobem, bez konvenčních omezení. Vůně je prezentována v matném světle růžovém skleněném flakonu čtvercového tvaru, který přináší svěžest a vitalitu. Toaletní voda pro ženy Gucci Bloom oslavuje vitalitu a rozmanitost těch, kteří se ztotožňují s moderní filozofií domu.

Marc Jacobs: Daisy Skies

Dámská toaletní voda Marc Jacobs Daisy Skies a její osvěžující vůně a také uklidňující modrá na flakonu vám navodí tu pravou jarní náladu. Jsou to také odstíny Tichého oceánu, na jehož květinami poseté pobřeží nás příběh vůně zavádí. Modrou doplňuje žlutá jako první hřejivé sluneční paprsky. 

Přivítejte jaro s klidným vyrovnaným pocitem a oprostěte se od shonu i napětí.

Jako první se rozvoní minerální akord, který dokreslují ovocné tóny kdoule a lístky fialky. Brzy poté se dostane do popředí lotosový květ a také jasmín. Na pozadí celé vonné kompozice rozpoznáte santalové dřevo, mořské řasy a čisté tóny pižma.

Chloé: Nomade Naturelle

Čistě přírodní a současně luxusní je dámská parfémovaná voda Chloé Nomade Naturelle. Stejně jako její předchůdkyně, i tato velmi ženská a zářivá vůně ztělesňuje odvážnou ženu, která se vydává vstříc novým obzorům. Nyní s maximálním ohledem na přirozenost a udržitelnost.

Parfémovaná voda Nomade Eau de Parfum Naturelle spojuje luxus s ochotou přispět k větší společenské a environmentální odpovědnosti společnosti.

Jako první se rozvoní elegantní, smyslný absolut jasmínu, který byl pro tuto vůni získaný v Egyptě – jako pocta rodné země zakladatelky značky Chloé Gaby Aghion. Krátce poté se vmísí sladký akord datlí sklizených v oblastech podporujících práci místních farmářů. Nejpozději se rozvoní hřejivá a návyková vanilka.

Dámská vůně Chloé Nomade Naturelle odráží myšlenku „lépe pro mě“ a „lépe pro planetu“. Její složení je totiž 100% přírodní, využívá přirozeně derivovaný alkohol a neobsahuje umělá barviva.