FACESTARKrásaJak pečovat o citlivou pleť? Nezapomeňte na hydrataci a pečlivě vybírejte kosmetiku

Jak pečovat o citlivou pleť? Nezapomeňte na hydrataci a pečlivě vybírejte kosmetiku

Mazat se, tohle je snad jediná věc, kterou lidská kůže skutečně potřebuje. Kosmetické přípravky pro hydrataci kůže proto využije snad úplně každý a navíc v žádné toaletní skříňce určitě nesmí chybět. Vyzkoušejte tentokrát něco originálnějšího. Nejen kůži totiž skvěle hýčká tělový šampon.

V létě byste měli dopřát tělu i vlasům, které sužuje UV záření, chlor nebo mořská voda, minimálně jednou týdně nebo i každý den zaslouženou dávku hydratace a výživy. Dehydrovaná pokožka těla a pleti vám na kráse nepřidá. Působí mdle, drsně, má sklony k šupinatění, navíc v ní můžete cítit nepříjemné pnutí.

Pokožka by měla udržet vodu nejen na povrchu, ale i ve svých spodních vrstvách. Proto jsou vhodné tělové šampony, s obsahem kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová platí za alfu a omegu nejen pokud jde o zabránění předčasného stárnutí pleti, ale také v ohledu na její hydrataci.

Hlavní předností je především to, že dokáže v pleti udržet vodu. Po použití s jejím přídavkem se proto vaše pleť ihned rozjasní a zapůsobí mladistvějším dojmem. Tělové šampony napomáhají tak s obnovou ochranné vrstvy pokožky, zajištují kůži hydrataci, hebkost a jemnost, kterou navíc pocítíte okamžitě po použití takového produktu.

Vyzkoušejte novinku na našem trhu hydratační tělový šampon SynCare, jenž zajistí každodenní hygienu pokožky těla. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která v kombinaci s arganovým olejem a výtažky z levandule pokožku nejen vydatně hydratuje, ale také vyživuje a zklidňuje. A díky tomu nedochází k jejímu vysoušení a šupinkovatění.

Na těle vytváří jemnou pěnu, která se snadno smývá. Jde o velmi šetrnou péči, ideální pro normální i citlivou pokožku, která zůstává po koupeli hydratovaná a vláčná.

A co vy: Čím hydratujete svou pleť a pokožku těla vy? Na jaký kosmetický produkt nedáte dopustit?

Související články