FACESTARKrásaJak na perfektní noční fotku? Na tohle si teď dávejte pozor!

Jak na perfektní noční fotku? Na tohle si teď dávejte pozor!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. Myslíte si, že fotky nočního městského ruchu umí jen profesionální fotografové? To je omyl! S tím správným mobilním telefonem se to může povést i vám. Překvapte své přátele na sociálních sítích anebo si prostě udělejte radost hezkou fotkou. My vám poradíme, jak to udělat, aby byl výsledek perfektní.

Skvělou noční fotku zvládne každý!

Myslíte si, že fotky nočního městského ruchu umí jen profesionální fotografové? To je omyl! S tím správným mobilním telefonem se to může povést i vám. Překvapte své přátele na sociálních sítích anebo si prostě udělejte radost hezkou fotkou. My vám poradíme, jak to udělat, aby byl výsledek perfektní.

Objekt nikdy neumisťujte do středu fotky

Pokud fotíte něco konkrétního, vždy si vzpomeňte na pravidlo tří třetin. To radí, abyste si plochu, kterou vidíte na displeji, pomyslně rozdělili do tří částí, přičemž to, co fotíte, následně umístili do jedné z postranních. Fotka tak bude zajímavější, a to zvláště když si dáte dobrý pozor na to, aby byl focený objekt správně zaostřený a jeho okolo nikoliv.

and<.).).).

Související články