FACESTARMódaItalská značka Trussardi otevřela novou prodejnu

Italská značka Trussardi otevřela novou prodejnu

Na začátku listopadu otevřela italská značka Trussardi nový český outletový obchod v nejnavštěvovanějším českém outletovém centru, štěrboholské Fashion Aréně. Prodejna nabízí bohatou nabídku dámských i pánských kolekcí, doplňků a koženého zboží nebo obuvi. 

Stejně jako při navrhování stylových kolekcí, nezpochybnitelnou součástí prodejen této milánské značky je styl a čisté designové linie. Interiér působí čistým a vzdušným dojmem, což jsou typické znaky rukopisu kreativních ředitelů módního domu Benjamina Husebyho a Serhata Işıka. Zákazník se tak může nerušeně věnovat výběru módních produktů, jejichž doménou je především kvalita materiálů a řemeslného zpracování.

 

 „Otevření obchodu Trussardi je odpovědí na poptávku našich zákazníků. Čím dál častěji od nás očekávají kvalitní produkty, které vydrží i řadu let a současně jsou nadčasové. Doufám, že právě tato značka jejich poptávku uspokojí. Již více jak sto let dbají v této rodinné firmě na kvalitu návrhů a zpracování. Považuji je proto za slow fashion reprezentanta“, říká Lenka Čapková, ředitelka outletového centra Fashion Arena Prague Outlet.

Související články