Hi-tech Vánoce: 4K ULED Hisense U7HQ televizory pro náročné sportovní i filmové fanoušky

Dopřejte si chvíle jen pro sebe a nadělte sobě i svým blízkým k letošním adventu a Vánocích pořádnou porci zábavy, napětí i romantiky se špičkovým 4K televizorem Hisense z řady U7HQ a užijte si sledování fotbalového mistrovství světa, kultovních seriálů, vánočních pohádek i  hraní her. Televizor s dokonalým obrazem s bohatými barvami, ostrými křivkami a precizně vykreslenými detaily nabízí i přesně vybalancovaný prostorový zvuk, takže se budete cítit jako na stadionu nebo v kině. Není divu – nabízí totiž klíčové kinotechnologie Dolby Vision a Dolby Atmos.

Umělá inteligence navíc dokáže sama nastavit dynamiku obrazu podle scény, na kterou se zrovna díváte. A díky rychlému operačnímu systému a profesionálnímu hernímu režimu s těmi nejpokročilejšími technologiemi herního průmyslu si skutečně užijete i hraní akčních her, které můžete streamovat a hrát konkurenčně s protihráčem odvedle nebo na druhé straně zeměkoule.

Nová řada televizorů Hisense U7HQ je plná moderních technologií, které vám učarují. A díky modernímu nadčasovému designu se novinka bude i skvěle vyjímat v jakémkoliv interiéru.

Obraz jako víno

O úchvatnou podívanou, jakou jste doma ještě neměli, se postará špičková ULED obrazovka s dvacítkou patentovaných technologií, s kvantovými tečkami a funkcí lokálního stmívání ve 32 samostatně ovládaných zónách. Nabídne ostrý obraz se sytými barvami s více než miliardou věrně reprodukovaných odstínů s jasně bílou a temnou černí, i precizně vykreslené detaily s čistými přechody mezi tmavými a světlými oblasti obrazu.

Chybí jen popcorn

Televizor nabízí Ultra HD rozlišení věrně zobrazující každý detail a podporuje i HDR formát hollywoodských studií Dolby Vision. O pohlcující zvukový zážitek se postará kinotechnologie Dolby Atmos a DTS:X, které kolem vás vytvoří virtualizované 360stupňové zvukové pole. Přednes bude krystalicky čistý a vy sami se ocitnete přímo uprostřed akce.

Umělá inteligence pro autentické zážitky

Umělá inteligence sama upraví nastavení dynamiky obrazu podle toho, na co se zrovna díváte. Sportovní přenos, romantický film nebo třeba dokument o přírodě tak budete vnímat úplně jinak. A hlavně tak intenzivně, jako byste sami byli na stadionu, přímo mezi hrdiny nebo v džungli. Unikátní sportovní mód navíc během okamžiku automaticky upraví zobrazení i zvuk přenosu tak, abyste si dokonale užili každé sportovní klání. Díky možnosti upscalingu obrazu na 4K rozlišení si můžete vychutnat v nejvyšší kvalitě i běžné televizní vysílání. I to se počítá. Umělá inteligence se navíc postará i o dokonalý obraz nejen večer, ale i ve dne bez zatažených závěsů.

Plynulý pohyb i v divokých akcích

Obrazovka se 120Hz panelem už je sama o sobě dostatečnou zárukou plynulých přechodů bez trhání a zpoždění. Aby byl výsledný obraz vždycky stoprocentní, je tu navíc i funkce MEMC s vkládáním mezisnímku pro dokonale vykreslené detaily i při rychlých změnách scény. Sportovní utkání, závody i akční filmy tak televizor dostane na úplně novou úroveň.

Chytrý, rychlý a intuitivní operační systém VIDAA

Hisense U7HQ běží na nejnovější verzi operačního systému VIDAA, který je nyní ještě přehlednější a rychlejší. Můžete se tak těšit na bleskové spouštění i okamžitý přístup k aplikacím jako je například oblíbený Netflix a YouTube, Antik TV, VOYO, Disney+, Amazon Prime, Lepší.tv, Sledování TV i Facebook Watch. Pro fotbalové fanoušky je tu lahůdka – UEFA.TV a kanál FIFA+. Samozřejmě můžete přehrávat i svůj vlastní obsah z mobilu nebo tabletu. A přes moderní port HDMI 2.1 si připojit Blu-Ray přehrávač i soundbar. 

Profesionální herní režim

Ať už fandíte spíš zběsilým závodům nebo střílečkám plným výbuchů, oceníte vestavěný profesionální herní režim s prémiovými technologiemi, které minimalizují zpoždění vstupu, zaručují plynulý pohyb bez trhání a umožňují přenášet kvalitní zvuk v mnohem širším zvukovém pásmu. Hru si tak skutečně vychutnáte i ve vypjatých herních okamžicích, ať už jde o mezinárodní turnaj nebo herní souboj s přáteli. Po zapnutí herní konzole se televizor sám přepne do herního režimu.

Produktový tip redakce: Hisense 65U7HQ

Chytrý 4K televizor Hisense 65U7HQ nadchne vyspělými technologiemi i elegantním designem za skvělou cenu a potěší nejen sportovní a filmové nadšence, ale i náročné herní fanoušky. TV s kinotechnologiemi Dolby Vision®, HDR, Dolby Atmos a DTS:X používá přímé podsvícení celé ULED obrazovky s 32 nezávislými stmívacími zónami. Umělá inteligence i vrstva kvantových teček (Quantum Dot)  se postarají o přirozené barvy bez přesycení, správnou dynamiku obrazu i dokonalou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně i za bílého dne. 120Hz panel a funkce MEMC s vkládáním mezisnímku pak zajišťuje plynulý obraz při sportovních přenosech, akčních filmových scénách nebo při hraní her.

Ostatně pro příznivce sportu i hráče je tato TV ideální – má sportovní režim i profesionální herní režim s připojením přes HDMI 2.1, podporu přenosu 120Hz signálu a technologii AMD FreeSync Premium, která plně přizpůsobí frekvenci obrazovky potřebám konkrétní hry. Televize využívá vlastní inteligentní platformu VIDAA U 6.0. s rychlým a přehledným uživatelským rozhraním a zpřístupňuje řadu globálních i českých aplikací, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje.