FACESTARŽivotní stylHi-tech Vánoce: 4K ULED Hisense U7HQ televizory pro náročné sportovní i filmové...

Hi-tech Vánoce: 4K ULED Hisense U7HQ televizory pro náročné sportovní i filmové fanoušky

Dopřejte si chvíle jen pro sebe a nadělte sobě i svým blízkým k letošním adventu a Vánocích pořádnou porci zábavy, napětí i romantiky se špičkovým 4K televizorem Hisense z řady U7HQ a užijte si sledování fotbalového mistrovství světa, kultovních seriálů, vánočních pohádek i  hraní her. Televizor s dokonalým obrazem s bohatými barvami, ostrými křivkami a precizně vykreslenými detaily nabízí i přesně vybalancovaný prostorový zvuk, takže se budete cítit jako na stadionu nebo v kině. Není divu – nabízí totiž klíčové kinotechnologie Dolby Vision a Dolby Atmos.

Umělá inteligence navíc dokáže sama nastavit dynamiku obrazu podle scény, na kterou se zrovna díváte. A díky rychlému operačnímu systému a profesionálnímu hernímu režimu s těmi nejpokročilejšími technologiemi herního průmyslu si skutečně užijete i hraní akčních her, které můžete streamovat a hrát konkurenčně s protihráčem odvedle nebo na druhé straně zeměkoule.

Nová řada televizorů Hisense U7HQ je plná moderních technologií, které vám učarují. A díky modernímu nadčasovému designu se novinka bude i skvěle vyjímat v jakémkoliv interiéru.

Obraz jako víno

O úchvatnou podívanou, jakou jste doma ještě neměli, se postará špičková ULED obrazovka s dvacítkou patentovaných technologií, s kvantovými tečkami a funkcí lokálního stmívání ve 32 samostatně ovládaných zónách. Nabídne ostrý obraz se sytými barvami s více než miliardou věrně reprodukovaných odstínů s jasně bílou a temnou černí, i precizně vykreslené detaily s čistými přechody mezi tmavými a světlými oblasti obrazu.

zdroj: archiv Hisense

Chybí jen popcorn

Televizor nabízí Ultra HD rozlišení věrně zobrazující každý detail a podporuje i HDR formát hollywoodských studií Dolby Vision. O pohlcující zvukový zážitek se postará kinotechnologie Dolby Atmos a DTS:X, které kolem vás vytvoří virtualizované 360stupňové zvukové pole. Přednes bude krystalicky čistý a vy sami se ocitnete přímo uprostřed akce.

zdroj: archiv Hisense

Umělá inteligence pro autentické zážitky

Umělá inteligence sama upraví nastavení dynamiky obrazu podle toho, na co se zrovna díváte. Sportovní přenos, romantický film nebo třeba dokument o přírodě tak budete vnímat úplně jinak. A hlavně tak intenzivně, jako byste sami byli na stadionu, přímo mezi hrdiny nebo v džungli. Unikátní sportovní mód navíc během okamžiku automaticky upraví zobrazení i zvuk přenosu tak, abyste si dokonale užili každé sportovní klání. Díky možnosti upscalingu obrazu na 4K rozlišení si můžete vychutnat v nejvyšší kvalitě i běžné televizní vysílání. I to se počítá. Umělá inteligence se navíc postará i o dokonalý obraz nejen večer, ale i ve dne bez zatažených závěsů.

Plynulý pohyb i v divokých akcích

Obrazovka se 120Hz panelem už je sama o sobě dostatečnou zárukou plynulých přechodů bez trhání a zpoždění. Aby byl výsledný obraz vždycky stoprocentní, je tu navíc i funkce MEMC s vkládáním mezisnímku pro dokonale vykreslené detaily i při rychlých změnách scény. Sportovní utkání, závody i akční filmy tak televizor dostane na úplně novou úroveň.

zdroj: archiv Hisense

Chytrý, rychlý a intuitivní operační systém VIDAA

Hisense U7HQ běží na nejnovější verzi operačního systému VIDAA, který je nyní ještě přehlednější a rychlejší. Můžete se tak těšit na bleskové spouštění i okamžitý přístup k aplikacím jako je například oblíbený Netflix a YouTube, Antik TV, VOYO, Disney+, Amazon Prime, Lepší.tv, Sledování TV i Facebook Watch. Pro fotbalové fanoušky je tu lahůdka – UEFA.TV a kanál FIFA+. Samozřejmě můžete přehrávat i svůj vlastní obsah z mobilu nebo tabletu. A přes moderní port HDMI 2.1 si připojit Blu-Ray přehrávač i soundbar. 

Profesionální herní režim

Ať už fandíte spíš zběsilým závodům nebo střílečkám plným výbuchů, oceníte vestavěný profesionální herní režim s prémiovými technologiemi, které minimalizují zpoždění vstupu, zaručují plynulý pohyb bez trhání a umožňují přenášet kvalitní zvuk v mnohem širším zvukovém pásmu. Hru si tak skutečně vychutnáte i ve vypjatých herních okamžicích, ať už jde o mezinárodní turnaj nebo herní souboj s přáteli. Po zapnutí herní konzole se televizor sám přepne do herního režimu.

zdroj: archiv Hisense

Produktový tip redakce: Hisense 65U7HQ

Chytrý 4K televizor Hisense 65U7HQ nadchne vyspělými technologiemi i elegantním designem za skvělou cenu a potěší nejen sportovní a filmové nadšence, ale i náročné herní fanoušky. TV s kinotechnologiemi Dolby Vision®, HDR, Dolby Atmos a DTS:X používá přímé podsvícení celé ULED obrazovky s 32 nezávislými stmívacími zónami. Umělá inteligence i vrstva kvantových teček (Quantum Dot)  se postarají o přirozené barvy bez přesycení, správnou dynamiku obrazu i dokonalou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně i za bílého dne. 120Hz panel a funkce MEMC s vkládáním mezisnímku pak zajišťuje plynulý obraz při sportovních přenosech, akčních filmových scénách nebo při hraní her.

zdroj: archiv Hisense

Ostatně pro příznivce sportu i hráče je tato TV ideální – má sportovní režim i profesionální herní režim s připojením přes HDMI 2.1, podporu přenosu 120Hz signálu a technologii AMD FreeSync Premium, která plně přizpůsobí frekvenci obrazovky potřebám konkrétní hry. Televize využívá vlastní inteligentní platformu VIDAA U 6.0. s rychlým a přehledným uživatelským rozhraním a zpřístupňuje řadu globálních i českých aplikací, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje. 

Související články