FACESTARAutotestFacelift dvojice Alf Romeo Giulia a Stelvio již dorazil do česka. Známé jsou...

Facelift dvojice Alf Romeo Giulia a Stelvio již dorazil do česka. Známé jsou i ceny!

Dvojice oceňovaných modelů si získala celosvětové uznání díky své vynikající charakteristice dokonalému rozložení hmotnosti, skvělé jízdní dynamice, špičkovým technologiím a motorizacím a také nadčasovému designu. Krása italského designu je u obou nových modelů ještě zřetelnější. Jsou svůdnější a modernější díky stylistickým změnám na přední části. Díky tomu vytvářejí dokonalou rodinnou spřízněnost s novou modelovou řadou Tonale.

160 koní za milion

Nové modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio je již možné objednávat u autorizovaných dealerů. Alfa Romeo Giulia ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD s akční cenou již od 999 000 Kč. Alfa Romeo Stelvio ve verzi Super s motorizací 2.2 JTD s akční cenou již od 1 099 000 Kč včetně 5leté záruky na celé vozidlo. Kompletní ceníky pro český trh naleznete na tomto odkazu.

Jednoduchá a intuitivní strategie řady

Modernizované modely Alfa Romeo Giulia a Stelvio jsou k dispozici ve čtyřech stupních výbavy – Super, Sprint, Ti a Veloce – z nichž každá má charakteristické vlastnosti pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků. Výbava Super, vstupenka do světa jedinečných zážitků z vozu Alfa Romeo, Sprint obsahuje rozmanité sportovní doplňky, výbava Ti zvýrazňuje eleganci a osobitý charakter obou vozidel, Veloce přináší maximum z hlediska výkonu a sportovnosti.

Označení Super, Sprint, Ti a Veloce mají v historii Alfa Romeo dlouhou tradici. Představují tedy čtyři charakteristické výbavy, které jsou schopné reagovat na potřebu zákazníků sladit se se svými vozidly. Modernizované modely Giulia a Stelvio nabízejí významnou aktualizaci z hlediska motorizací: u nižších verzí výbavy je k dispozici vznětová verze 2.2 JTD o výkonu 160 k kombinovaná s pohonem zadních kol. K dispozici jsou rovněž výkonné motorizace kombinované s pohonem všech kol, zážehový čtyřválec 2.0 GME s výkonem 280 k a vznětový agregát 2.2 JTD s výkonem 210 k. “Věříme, že atraktivní nabídka přivede ke značce Alfa Romeo řadu nových zákazníků, kteří ocení jedinečnost těchto modelů, jejich atraktivní design ve spojení s prfektními jízdními vlastnostmi a moderními technologiemi”, uvedl Tomáš Zahel, ředitel značky Alfa Romeo pro Českou republiku.

Související články