FACESTARNezařazenéDostupná jako nikdy předtím: OLED TV s Ambilightem atakuje hranici 20 tisíc...

Dostupná jako nikdy předtím: OLED TV s Ambilightem atakuje hranici 20 tisíc Kč

Poslední loňské modely Ambilight TV Philips jsou nyní k dostání za velmi atraktivní výprodejové ceny. 48palcový OLED televizor 48OLED707 je tak možné u některých vybraných prodejců pořídit dokonce za méně než 20 tisíc Kč.

Ambilight TV OLED707

Ambilight TV řady OLED707 vylepšuje obraz z jakéhokoliv zdroje díky patentovanému obrazovému procesoru Philips P5 s prvky umělé inteligence. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už se jedná o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+. Příznivé ceny zájemci naleznou také u úhlopříček 55 nebo 65 palců

foto archiv Philips

The One – vyladěný poměr cena/výkon

Výprodejové ceny se ovšem netýkají pouze loňských OLED televizorů, ale také oblíbené LCD řady The One s nejoblíbenějšími funkcemi a technologiemi. Je tak vhodná pro široké publikum, které chce velmi kvalitní přístroj s nejžádanějšími funkcemi za skvělou cenu. Tyto televizory zaujmou novým 120Hz 4K panelem, obrazovým procesorem P5, třístranným Ambilightem a podporou HDR a Dolby Atmos. 50palcová varianta je k dispozici v příznivé cenové hladině kolem 17 tisíc Kč. Milovníci obřích obrazovek určitě ocení 75palcový model 75PUS8807, který je možné sehnat za cenu hluboko pod 30 tisíc Kč.

foto archiv Philips

Jak již to u výprodejových modelů bývá, jejich nabídka se rychle mění a ztenčuje. Pro nejaktuálnější informace je nutné se informovat přímo v obchodech nebo na webových stránkách prodejců.

Související články