FACESTARŽivotní stylDokonalé prázdniny: Mužketýři se vrací podruhé na Voyo!

Dokonalé prázdniny: Mužketýři se vrací podruhé na Voyo!

Je léto, slunce pálí, voda láká ke koupání a trojice Mužketýrů ve složení Vincent Navrátil, Ondřej Kubina a Alexej Kolva se chystá vyrazit za novým dobrodružstvím. To budou hrdinové prožívat ve druhé sérii seriálu Mužketýři, která se objeví na Voyo 29. 7., a to celá najednou. 

Vzhledem ke všem zlomovým momentům, které otřásly jejich životy, si bratři Marcel (Vincent Navrátil) a Kristián (Ondřej Kubina) a jejich kamarád Petr (Alexej Kolva) zaslouží trochu odpočinku a vypraví se proto do reklamy na dokonalé prázdniny – kempu svých rodičů na Slapech. Zdá se, že v klidu okolní přírody a obklopeni spoustou dalších mladých lidí, především pohledných dívek, by mohli zapomenout na starosti a pořádně se zrelaxovat. Problém je, že plány se obvykle dělají proto, aby vzápětí kolosálně selhaly… Zvlášť když k tomu neváhají napomoct rodiče v podání Kláry Melíškové a Petra Rychlého, kteří pro svoje děti přece vždycky chtějí jenom to nejlepší.

Mužketýři jsou vlastně dost inspirovaní našimi vlastními zkušenostmi. Chtěli jsme natočit seriál o něčem, čemu rozumíme a o čem chceme mluvit, takže jsme se rozhodli točit o svých problémech s láskou, se vztahy, s tím, co nás aktuálně trápí…,“ vysvětluje ideu seriálu Vincent Navrátil, který jej zároveň režíruje. Na scénáři se podíleli všichni tři hlavní představitelé, kteří se částečně inspirovali vlastními autentickými zážitky, které následně přetavili do osudů svých postav.

Seriál se z větší části natáčel na Slapech, kde ústřední trojice tráví prázdniny v kempu, některé scény se nicméně odehrávají také v Praze nebo v luxusním hotelu. Bez ohledu na konkrétní lokaci se nicméně dbalo na to, aby se natáčelo v režimu přátelském k životnímu prostředí. „Seriál vzniká ve shodě s principy udržitelného natáčení, tedy greenfilmingem. Už jsme tak točili První dobrou, za to jsme dostali ocenění, a teď v tom pokračujeme. Nicméně neděláme to, abychom dostali nějakou nálepku nebo udělali radost velkým organizacím, ale protože máme pocit, že by se to dělat mělo. Děláme to kvůli sobě a kvůli planetě,“ říká k problematice Vincent Navrátil.

Pro celý tvůrčí tým se jedná už o několikátou spolupráci, jelikož společně vytvořili už první řadu seriálu Mužketýři, která byla jejich debutem, nebo skečovou show První dobrá. Oba projekty jsou k vidění na Voyo.

Druhá řada seriálu Mužketýři se divákům představí 29. 7. na Voyo.

Související články