FACESTARKrásaDokonale čistá a zářivá pleť: Hotovo za minutu

Dokonale čistá a zářivá pleť: Hotovo za minutu

To, že čištění pleti je základ, vám potvrdí každá dermatoložka i kosmetička. Pro některou z nás je to denní rutina a samozřejmost. Mnoho žen si stále myslí, že stačí jen omýt obličej vodou a je hotovo. 

Odumřelé kožní buňky, maz a pot vytvářejí na pleti během dne neviditelný film, na kterém ulpívá prach, pyl a další nečistoty z ovzduší. K tomu přidejte dekorativní kosmetiku. Když totiž vrstvy nečistot důkladně neodstraníte můžete se dočkat podráždění, ucpávání pórů, vzniku „pupínků“, zbytečných vrásek a dalších nežádoucích reakcí včetně toho že pleť půdobí unaveně, zašedle a mdle. 

Odličovací oleje, gely a mýdla, micelární i pleťové vody nebo speciální čisticí kartáčky  možností, jak čistit pleť a důkladně se zbavit líčidel, je nespočet. 

Za minutu zdravá pleť

Začnete svůj den pravidelnou rutinnou! Stejně tak jej ukončete před usnutím. Pusťte si svou oblíbenou hudbu nebo třeba podcast, naneste na obličej sérum na odlíčení a zapněte čistící kartáček Rowenta Anti-Blemish, který se hodí pro mladé dámy ve věku od 20 do 30 let. S čistícím kartáčkem vám stačí pouhá jedna minuta a hned poznáte, že je vaše pleť hebčí a jasnější. A rozhodně se zaradujete, když se po pravidelném použití zmenší viditelnost pórů, pleť nebude vysušená a bude vypadat zdravěji! Dlouhotrvající výkonnost kartáčku zajistíte jednoduše: kartáčovou hlavici vložíte do schránky s modrým dezinfekčním LED světlem.

Rowenta Anti-Blemish (LV4010) je čistící kartáček vhodný pro mladé dámy ve věku od 20 do 30 let. (Rowenta)

Pro ty zkušenější je Rowenta Radiance Booster, čistící kartáček který pozvedne vaši péči o pleť na novou úroveň. Za pouhou jednu minutu dokáže vyhladit a rozjasnit vaši tvář díky jemné a zklidňující péči. Navíc s ním pokožku snadno a účinně odlíčíte. Kartáčovou hlavici po každém čištění lehce vyčistíte pomocí dezinfekční zóny s modrým LED světlem. Neváhejte zařadit tento kartáček do své každodenní péče, ať už máte jakýkoliv typ pleti. Balíček totiž obsahuje i dvě různé kartáčové hlavice, které jsou vhodné na citlivější oblasti i typy pleti. 

Rowenta Radiance Booster (LV4020) pozvedne vaši péči o pleť na novou úroveň. (Rowenta)

SOS pro oči 

Čištění pleti vždy začínejte odlíčením očí. Produkt naneste na tamponek a na chvilku jej přiložte na řasy a víčko, aby se líčidlo rozpustilo a šlo snadněji setřít. Pak už stačí jen líčidla setřít krouživými tahy od vnějšího k vnitřnímu koutku oka. Pokud jste toho moc nenaspali a nechcete na sobě nic nechat znát, masážní tyčinkou během chvíle zmenšíte váčky pod očima. Dosáhnete svěžího a odpočatého vzhledu, a zároveň se vám podaří zmírnit i drobné nedokonalosti.

Rowenta Anti-Fatigue masážní přístroj zaručí, že budete každý den vypadat co nejlépe. Díky jemným a zklidňujícím vibracím redukujete otoky pod očima, zmírníte jejich viditelnost a budete vypadat odpočatěji – volit můžete ze dvou rychlostí, záleží tedy na stavu vaší pleti a očního okolí, kterou rychlost zvolíte. Menší nedokonalosti vylepšíte modrým LED světlem, které vaši pleť krásně vyčistí. Díky chladivému účinku bude vaše pleť krásná na pohled i na dotek. Pomozte svému očnímu krému masážním přístrojem, který jeho účinek ještě podpoří.

Masážní přístroj eliminující známky únavy v okolí očí bojuje proti váčkům, tmavým kruhům a nedokonalostem. (Rowenta)

Skvělým pomocníkem při péči o pleť je Rowenta Anti-Ageing masážní přístroj, který se postará o svěžest a mladistvost vaší pleti. Vyhladí jemné linky v konturách očí za pomoci pokročilého červeného LED světla, a navíc díky jemným vibracím zmírní viditelnost váčků pod očima. Nanesený oční krém se díky jemným vibracím snadno vstřebá a lépe tak pronikne do pokožky, vaše pleť bude zářivější během chvíle každý den.

Přístroj pro mikromasáž očního okolí Rowenta Anti-Ageing Eye Massager pomáhá bojovat proti vráskám kolem očí, váčkům a známkám únavy. (Rowenta)

 

 

 

Související články