FACESTARŽivotní stylDo videotéky Voyo míří režisérský debut Vincenta Navrátila

Do videotéky Voyo míří režisérský debut Vincenta Navrátila

Teprve čtyřiadvacetiletý herec a režisér Vincent Navrátil, kterého diváci znají i ze seriálu Ulice, představuje svou minisérii Mužketýři. Režisérský debut syna české herečky Veroniky Žilkové je už nyní exkluzivně ve videotéce Voyo. Minisérie je zaměřená na klasická témata – lásku, sex, přátelství a intriky, ale představuje je velmi syrovým způsobem. Zároveň klade otázku, do jaké míry sebou navzájem dokážou zástupci dnešní mladé generace manipulovat.

„Seriál poukazuje na zranitelnost a křehkost mužského přátelství, když se mezi nědostane žena. Byl přirozeně inspirován skutečnými událostmi v našich životech,“ přibližuje seriál Mužketýři režisér a scénárista Vincent Navrátil.

Minisérie Mužketýři vznikala ve velmi mladém týmu absolventů předních uměleckých škol, kteří si v ní i zahráli. Hlavními postavami jsou Marcel, kterého ztvárnil Vincent Navrátil, jeho bratr Kristián v podání charismatického Ondřeje Kubiny a jejich kamarád Petr (Alex Kolva), který bojuje o návrat ke své poněkud zákeřné přítelkyni. Právě ona bude zdrojem veškerých rozbrojů mezi jinak idylickou přátelskou trojicí.

foto archiv Voyo.cz

„Snažili jsme se zábavnou formou popsat vztahové problémy naší generace. Seriál se tedy opírá o oblíbená témata a snahou nás, scénáristů, je, aby pojetí nebylo kýčovité. Což se nám, jak doufáme, podařilo. Věříme, že to diváci Voyo ocení,“ přibližuje tvůrčí záměr jeden ze scénáristů Ondřej Kubina.

foto archiv Voyo.cz

Voyo je nejen knihovna plná českých a zahraničních seriálů, ale soustřeďuje se také na tvorbu mladých umělců, což je definice, kterou minisérie Mužketýři rozhodně splňuje. Už teď na Voyo.

Související články