FACESTARKrásaDo vedení Marionnaud přichází Brit Kulvinder Birring, zástupcem je Ital Gabriele Betti!

Do vedení Marionnaud přichází Brit Kulvinder Birring, zástupcem je Ital Gabriele Betti!

Skupina Marionnaud, která je jedním z největších prodejců luxusní kosmetiky v Evropě s více než 700 offline a online obchody na osmi trzích včetně České republiky, má nové vedení. Generálním ředitelem společnosti Marionnaud Group se stal Brit Kulvinder Birring, jeho zástupcem Ital Gabriele Betti.

Kulvinder Birring od roku 2018 působil jako CEO společnosti Watsons China, do jejíhož portfolia Marionnaud patří. Předtím také vedl operace společnosti v Malajsii a Indonésii. Jako generální ředitel společnosti Marionnaud Group bude spravovat stovky prodejen luxusních parfémů a kosmetiky na významných osmi evropských trzích.

Vše na jednom místě

Marionnaud je jedním z největších prodejců parfémů a kosmetiky v Evropě. Jeho historie sahá až do 50. let 20. století ve Francii, kde Bernard Marionnaud otevřel svůj první obchod, v němž ženy mohly najít produkty péče o krásu, make-up a parfémy předních značek, vše na jednom místě.

Memorandum

Marionnaud je dceřinou společností CK Hutchison, renomovaného nadnárodního konglomerátu kótovaného na hlavní burze cenných papírů v Hongkongu, který má rozmanitou škálu podniků od největších světových provozovatelů přístavů a maloobchodních prodejců až po spolehlivé infrastrukturní společnosti a přední mobilní multimediální telekomunikační sítě. V současné době zaměstnává 300 000 lidí na více než 50 trzích.

Související články