FACESTARKrásaDiskrétní péče do zásuvky: Nejnovější žehlička, epilátor i fén!

Diskrétní péče do zásuvky: Nejnovější žehlička, epilátor i fén!

Potřebujete zkrotit své dlouhé vlasy, dodat objem krátkým nebo upravit ty polodlouhé? Co vašim nohám chybí k dokonalosti, víte vy nejlépe sama. Jak jim pomoct dostat se rychle do formy, zase víme my. Našli jsme přístroje, které budou pro vás tím pravým pomocníkem!

Pro zdravé a husté vlasy kadeřníci doporučují po umytí jejich pečlivé vyfoukání. Pokud vás už při této myšlence začne bolet paže, je čas pořídit si Rowenta Maestria Ultimate Experience. Nový vysoušeč posouvá foukání na úroveň profesionálního stylingu – je velmi lehký (pouhých 385 g), v kombinaci s digitálním bezkartáčovým motorem pro vysoký průtok vzduchu a zvláště úzkým koncentrátorem (5 mm) pro vysoušení vlasů máte svět hairstylingu v malíčku.

Extra výkonný fén na vlasy Rowenta CV9920F0 Ultimate Experience Maestria s příkonem 2000 W je nepostradatelným parťákem pro rychlé a zároveň šetrné vyfoukání účesu i ionizaci zároveň.

Čím tenčí koncentrátor, tím přesnější úpravy sama dokážete – vlasy vyfoukáte dokonale do hladka nebo přes kartáč snadno vytvoříte vlny. Díky jedinečné ionizační technologii Air-To-Care se k vašim vlasům podle aktuální kondice dostanou správně nabité ionty, lesk a přirozená rovnováha vlasů tím jsou zaručeny.

O tom, že máte styling zcela ve svých rukách svědčí i možnost výběru až z devíti různých kombinací stupňů tepla a proudu vzduchu. Kromě tenkého nástavce je součástí sady také koncentrátor (9 mm) pro nadýchané a pružné vlasy a difuzér pro objem a tvarování vln.

Pro zafixování výsledného účesu už není třeba lak na vlasy, stačí použít funkci studeného vzduchu, který je díky digitálnímu bezkartáčovému motoru okamžitý po přepnutí. 

Ve vlnách

Také toužíte po žehličce na vlasy, abyste si mohla vykouzlit krásný rovný, nebo naopak kudrnatý účes, a nevíte si rady s jejím výběrem? Nejprve se zaměřte na svůj typ vlasů. Ten je totiž určující pro správnou volbu žehličky. S žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience si budete připadat jedinečná každý den, stejně jako když spokojená odcházíte ze svého oblíbeného salónu. Perfektně vyžehlených vlasů s objemem dosáhnete s nasazeným hřebínkem na žehličce – hřeben precizně navádí vlasy od kořínků ke konečkům přes 3D žehlící pláty s minerálním povrchem.

Dvě 3D plovoucí desky zaručují optimální kontakt s vlasy po celé jejich délce. Žehlička je vybavena unikátní technologií, která dokonale reguluje teplo v plátech pro perfektní a rovnoměrný výsledek. Díky bezchybné kluznosti a zaobleným okrajům nedochází k tahání ani lámání vlasů, které můžete nejen vyžehlit díky odnímatelnému hřebínku, ale i zvlnit nebo natočit. Při žehlení je ve vlasech zachováno 100 % keratinu, vlasy se lesknou a jsou hladké.

Žehlička je nahřátá za pouhých 25 vteřin, volit můžete od nižších teplot kolem 120 °C pro drobné úpravy až po 200 °C pro snadnou ondulaci luxusních vln.

Už ani chloupek 

Epilátor Rowenta Aquasoft luxusně nejen vypadá, ale také pečuje o vaši pokožku. Je velmi efektivní a neuvěřitelně jemný díky patentované technologii Anti-Irritation. Exkluzivní materiál epilační hlavy zaručuje maximální kluznost a šetrnost. Odstraňte i nejkratší chloupky rychle, snadno a jedním tahem. Skin Respect design disponuje masážními kuličkami, takže zaručí snížení citlivosti epilace i při použití na jemných partiích těla.

Související články