FACESTARŽivotní stylCo letos nadělit: Nejlepší tipy na vánoční dárky pro ženy i pro...

Co letos nadělit: Nejlepší tipy na vánoční dárky pro ženy i pro muže

Hledáte dárek, který ocení ženy, muži i děti? Který obdarovanou osobu nejen zkrášlí, ale zároveň zlepší zdraví jejích vlasů, zubů a dásní nebo pokožky? A který nabízí nejmodernější technologie a zároveň skvěle vypadá?

Fén, žehlička na vlasy a automatická kulma 

Všechny tři produkty z rodiny Philips SenseIQ mají společnou jednu věc: během stylingu neustále hlídají teplotu vlasů a teplotu fénování, žehlení nebo kulmování jí průběžně přizpůsobují. Díky tomu zachovávají přirozenou krásu, vnitřní vlhkost, pevnost a pružnost vlasů. Během úpravy účesu zároveň do vlasů uvolňují miliony záporných iontů, aby jim dodaly ještě větší lesk a bránily zacuchávání.

Fén Philips Series 9000 SenseIQ díky 6 inteligentním digitálním programům, které automaticky volí vhodnou teplotu a výkon, vytvoří prakticky jakýkoliv účes. Ať už jejich majitelka pospíchá, chce dodat vlasům objem nebo je precizně vytvarovat. 

Žehlička na vlasy Philips Series 8000 SenseIQ nabízí 3 režimy úpravy účesu, které se plně přizpůsobují aktuálním potřebám vlasů. Kromě toho si obdarovaná může zvolit i jedno ze 14 manuálních nastavení teploty. 

Automatická kulma Philips Series 8000 SenseIQ dokáže vytvořit hned 27 typů vln, a to díky 3 nastavením teploty, 3 nastavením doby a 3 nastavením směru natáčení. Práce s ní je velmi rychlá a bezpečná, takže nehrozí, že by si s ní její majitelka spálila prsty. 

Domácí IPL ošetření 

Představa života bez chloupků je pro většinu žen lákavá, tak ji svým dárkem pojďte naplnit. Philips Lumea chloupky neholí ani nevytrhává, ale bezbolestně a bezpečně uvádí do přirozeného klidového stavu, během kterého vypadnou a jejich další růst se výrazně zpomalí. Philips Lumea své majitelce sama doporučí vhodnou intenzitu ošetření podle aktuálního odstínu pokožky, a poté začne vysílat záblesky (IPL) ke kořínkům chloupků.

Pokud obdarovaná dodrží doporučený harmonogram ošetření, může se těšit až na 6 měsíců bez chloupků. S dodržováním intervalů jí pomůže aplikace Philips Lumea IPL, kde najde i řadu užitečných tipů, a k dispozici má hned 4 nástavce přizpůsobené jednotlivým partiím: rukám a nohám, oblasti kolem bikin, podpaží a obličeji. Philips Lumea je navíc možné používat s kabelem i bez něj. 

Nejlepší chytrý sonický zubní kartáček 

Tenhle kartáček využívající umělou inteligenci během čištění vnímá, přizpůsobuje se a pečuje. Neustále hlídá, jestli na něj jeho majitel příliš netlačí, jestli čistí dostatečně dlouho a jestli nějaké místo nevynechal.  Stačí, když jej propojí s aplikací Philips Sonicare a nechá se provést čištěním krok za krokem. Sonická technologie stírá plak 62 000krát za minutu, a to i na špatně dostupných místech v ústech. Tlakový, polohový a na přílišné drhnutí upozorňující senzor perfektně ohlídají techniku čištění, obdarovaný má na výběr z 5 přednastavených režimů a kartáček ho sám upozorní, až bude potřeba vyměnit hlavici za novou. Je kompatibilní se všemi hlavicemi Philips Sonicare a vybírat můžete ze dvou atraktivních odstínů kartáčku: champagne a lunar blue. 

Při čištění kartáček Philips Sonicare Prestige s technologií SenseIQ snímá sílu tlaku, rozsah pohybu při čištění a další parametry. Philips.cz

Čištění mezizubních prostor 

Ideální dárek pro všechny majitele fixních rovnátek, můstků nebo korunek! A také pro ty, které nebaví používat dentální nit. Philips Sonicare AirFloss Ultra zbaví mezizubní prostory až 99,9 % plaku a jeho používání je velmi snadné: stačí do něj nalít čistou nebo ústní vodu a stisknutím tlačítka prostřikovat jednotlivé mezizubní prostory nebo prostory kolem zámečků u fixních rovnátek. Obdarovaný si může vybrat mezi jedním, dvojitým nebo trojitým prostřikem, přičemž ten trojitý je nejúčinnější. 

 

Dětský sonický zubní kartáček 

Většinu dětí čištění zubů nebaví, takže s tím společně s Ježíškem pojďte něco udělat. Dětský sonický kartáček Philips Sonicare for Kids totiž můžete propojit se stejnojmennou aplikací a seznámit tak dítě s postavičkou Sparklyho. Ten mu ukáže, jak zoubky správně čistit, a k pravidelnému a správnému čištění ho motivuje sbíráním odměn. Děti i jejich rodiče navíc v aplikaci vidí, jestli čištění probíhá správně, a kartáček má v sobě zabudovaný časovač, který učí děti dodržet správnou dobu čištění.

Philips Sonicare for Kids dokáže odstranit až o 75 % více plaku než kartáček manuální a dítě si jej může ozdobit jednou z osmi vyměnitelných samolepek. Pro menší děti od tří let je vhodná nižší intenzita čištění a mini kartáčková hlavice, pro děti od sedmi let je k dispozici vyšší intenzita a standardní hlavice. 

Tvář a tělo

Pokud hledáte dárek pro muže, který si nerad plní koupelnu věcmi, rád experimentuje s tvarem a délkou svých vousů a baví ho technologie, je pro něj Philips OneBlade na tvář i tělo ten pravý. Vytvoří si s ním nový styl od hlavy až k patě, navíc jedním tahem. Během holení nepřichází Philips OneBlade do kontaktu s pokožkou, takže sice neholí tak nakrátko jako běžná žiletka, ale nemůže pokožku poranit ani podráždit.

Obdarovaný s ním může zastřihovat, tvarovat a holit vousy i chlupy na celém těle – včetně citlivých partií, které před pořezáním chrání speciální nástavec. Břity stačí vyměnit jednou za čtyři měsíce, Philips OneBlade je možné používat jak nasucho, tak ve sprše a na jedno plné nabití vydrží pracovat až 60 minut.  

Prémiový zastřihovač Philips řady 7000 14v1

Že svého partnera nebo otce nemůžete dostat ke kadeřnici? Pořiďte mu prémiový multifunkční zastřihovač, se kterým si může zastřihovat i upravovat vlasy, vousy i chlupy na celém těle. Pomůže mu s tím celkem 14 nástavců a technologie DualCut, která zaručuje maximální přesnost. Břity jsou navíc samoostřicí a i pěti letech používání zůstávají stejně ostré jako první den. Zastřihovač je možné používat nasucho i ve sprše, na jedno nabití vydrží pracovat až 180 minut, a pokud jeho majitel pospíchá, na jedno zastřihování mu postačí rychlé pětiminutové nabití. Ergonomická kovová rukojeť se postará o maximální pohodlí a součástí balení je i zastřihovač chlupů v nose a uších. 

Holicí strojek Philips řady 7000 pro citlivou pokožku

Tenhle strojek je vhodný pro muže, které po holení trápí podrážděná pokožka nebo zarůstající vousy. Nebo pro ty, kteří hledají šetrnou péči na míru. Strojek totiž mohou propojit s aplikací a nechat si sestavit osobní plán holení, který jim doporučí, jak to dělat správně. Kroužky SkinGlide s mikroskopickými kuličkami snižují tření a zajišťují ještě hladší pohyb během holení, břity SteelPrecision oholí jedním tahem více vousů a inteligentní technologie se dokáže přizpůsobit i aktuální hustotě vousů.

Holení může probíhat nasucho i ve sprše, na jedno nabití vydrží strojek pracovat až 60 minut a výkonná čisticí stanice (nejmenší čisticí stanice na světě!) strojek hloubkově vyčistí a promaže během jedné minuty, což je mnohem účinnější než čištění vodou. Obdarovaný ocení i rychlé pětiminutové nabíjení nebo zabudovaný zastřihovač. 

 

 

 

Související články