FACESTARKrásaChcete se opálit, ale ne spálit? Vybrali jsme kosmetiku na léto

Chcete se opálit, ale ne spálit? Vybrali jsme kosmetiku na léto

Bez speciální letní kosmetiky to nepůjde. Máme pro vás několik tipů na super letní kosmetiku, kterou máme v redakci odzkoušenou a nedáme bez ní ani ránu a navíc se vejde do plážové tašky i kabelky.

Bez správného opalovacího krému či mléka s ochranným faktorem už dnes na slunce vyrazí jen málokdo. Hrozba rakoviny kůže, stárnutí pokožky a v neposlední řadě nepříjemné spáleniny, s tím vším si ochranný faktor poradí, dejte na naši radu. Nedáme dopustit na tělová mléka, které vás ale nejen ochrání, ale zároveň podporuje tvorbu pigmentu, čímž vaše pokožka rychleji zhnědne. A hodí se na tělo i tvář.

Co je ochranný faktor

Faktor sluneční ochrany je označován na výrobku jako SPF a je důležité si ho všímat. Minimální hodnota je 6 a maximální 50+. A co vám tenhle údaj řekne?

Vyjadřuje čas, díky kterému můžete být na slunci déle, oproti času stráveném na slunci bez ochrany. Přípravek ale nevybírejte jen podle něj, měl by být také voděodolný, fungovat proti UVA i UVB a měli byste vědět, jaký má filtr, tedy jakým mechanismem vaše tělo i pokožku chrání.

Rozjasňující opalovací mléko INSTANT GLOW s okamžitým zářivým efektem nás v redakci baví. Přípravek obsahuje jemné, světlo odrážející částečky, které okamžitě rozjasní vaši pleť zlatavým nádechem, který podtrhne váš přirozený tón pokožky.

Mléko poskytuje okamžitou a efektivní UVA/UVB ochranu. Rychle se vstřebávající nelepivé složení hydratuje pokožku. Vodě a potu odolné. Neobsahuje samoopalovací složky.

Ochranu proti slunečnímu záření s Melitanem, který urychluje přirozený proces opálení zajistí opalovací mléko TAN & PROTECT s ochranným faktorem SPF 6. Zvyšuje produkci přirozeného pigmentu až o 70 %. Zanechává pokožku hydratovanou po celý den. Aplikace je snadná a hlavně učinná.

Lehká ale účinná ochrana

Ultra lehká nemastná ochrana, která nezanechává bílé skvrny a rychle se vstřebává. Vitamín E chrání proti stárnutí pokožky. Odolné vůči vodě i potu. ULTRA LIGHT HYDRATING SPRAY je lehký jako neviditelný ochranný krém, hydratační jako tělové mléko.

Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany.

Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci.

Po opalování chrání

Kůži ošetřete i poté, co ze sluníčka odejdete – a není to jen sprcha, která smyje slanou či chlorovanou vodu. Poopalovací přípravky zabrání vysušení pokožky, ochladí a zklidní ji.

Tan Intensifying Lotion je intenzivní hydratační mléko, které vezměte sebou do tašky na pláž. Zajistí 24hodinovou hydrataci pokožky, navíc obsahuje výtažek z Tanimelu, který poskytuje až dvojnásobnou tvorbu přirozeného pigmentu a vitamín E, který chrání pokožku před stárnutím.

Zabraňuje loupání pokožky a tím zajišťuje déle opálenou pleť, rychle se vetřebává. Vhodný pro všechny typy pleti.

Související články