FACESTARKrásaChcete ideální mobil na léto? Těmhle neuškodí voda ani písek!

Chcete ideální mobil na léto? Těmhle neuškodí voda ani písek!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. Známe to asi všichni, chceme si svoje letní zážitky zaznamenat, ale lámeme si hlavu s tím, jak nejlépe uchránit svůj telefon třeba před vodou. Váháme, zda vůbec mobil na pláž nebo k bazénu brát, jenže u fotek a videí se tak pěkně vzpomíná. Samsung vytvořil mobily, s nimiž všechny tyhle starosti odpadají! Patří do rodiny Galaxy a konkrétně jde o modely S8, S7, A3 a A5.

O telefon už se bát nemusíte

Známe to asi všichni, chceme si svoje letní zážitky zaznamenat, ale lámeme si hlavu s tím, jak nejlépe uchránit svůj telefon třeba před vodou. Váháme, zda vůbec mobil na pláž nebo k bazénu brát, jenže u fotek a videí se tak pěkně vzpomíná. Samsung vytvořil mobily, s nimiž všechny tyhle starosti odpadají! Patří do rodiny Galaxy a konkrétně jde o modely S8, S7, A3 a A5.

Jmenované modely telefonů Samsung totiž mají certifikaci IP68, která se nyní stává neoddělitelnou součástí a značnou předností. Díky ní jsou přístroje chráněny před vlhkostí. A to dokonce natolik, že mohou být až 30 minut v hloubce 1,5 metrů!

and<.).).).

Související články