FACESTARAutotestAkce Peugeot, která potěší

Akce Peugeot, která potěší

Říká se, že náhoda je blbec. Občas to platí, ale já mám radši takové ty náhody, které potěší. Když si po delší době vezmete kalhoty a najdete v kapse 200 Kč. Když jdete na poslední chvíli do obchodu koupit piva před grilováním a zjistíte, že mají plzničky v akci se slevou 50 %. Nebo když spěcháte ráno do práce a při přestupu vám okamžitě navazují spoje. Takové náhody mám rád a včera mě zrovna jedna Peugeot náhoda potkala.

Ale od začátku. Před 14 dny jsem měl na týdenní test Peugeot 3008. Slyšel jsem na něj chválu, ale byl jsem skeptický (jako vždy). Ovšem první pohled mě příjemně překvapil. Design nového Peugeotu 3008 je netradiční. Vymyká se většině klasických SUV. Uvnitř je to krok do budoucnosti. Tak pěknou palubní desku jsem už dlouho neviděl. A malý sportovní volant, kterým se vůz lehce a přesně ovládal byl unikátní. To byla ta náhoda, která potěší. Když se na auto moc netěším, ale pak ho nechci vrátit.

S nadšením jsem o něm hned vyprávěl kolegovi Davidovi v práci, který právě prodal své staré SUV a přemýšlel nad něčím novým. Ukázal jsem mu ho osobně poslední den než jsem ho musel vrátit. Stihli jsme i krátkou projížďku, a když jsem zapnul režim SPORT–jeho úsměv mluvil za vše. To byla také náhoda, která potěší. Když kolega hledal SUV a já mu mohl hned jedno s osobní zkušeností ukázat.

Akce 7 dni Peugeot

Druhý den mě David informoval, že už hledá na internetu nový nebo předváděcí Peugeot 3008. Přeposlal jsem mu tiskovou zprávu z Peugeotu, kde mají od 16. září speciální akci 7 dní Peugeot a nabízí model 3008 v akci za 515.000 Kč ve výbavě ACTIVE s benzínovým motorem 1.2 PureTech a výkonem 130 koní. To byla třešnička na dortu pěkných náhod, které se mi v tomto týdnu staly.

No, a pokud právě přemýšlíte nad novým vozem, ale chcete lepší výbavu za méně peněz, tak se podívejte na akci 7 dní Peugeot. Já osobně mohu SUV od Peugeotu 3008 doporučit. Článek o něm vyjde již zítra.

Více informací o akci 7dní Peugeot se dozvíte zde.

Související články