FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 22: Vyhrajte čistící přístroj pro zpevnění obličeje FOREO...

Adventní kalendář den číslo 22: Vyhrajte čistící přístroj pro zpevnění obličeje FOREO Luna 4

Patříte mezi milovníky HI-TECH péče o pleť? Pokud jste ještě nepodlehli trendu hloubkové péče, je nejvyšší čas to napravit a teď o Vánocích to platí dvojnásob.

Hloubkově čistí a zpevňuje pleť

Krásná a zdravá pleť je odrazem správného čištění. Masážní přístroj na čištění a zpevnění pleti FOREO LUNA™ 4 pomocí T-Sonic™ pulzací odstraní z pleti veškeré nečistoty, přebytečný kožní maz i zbytky make-upu a zanechá ji svěží a čistou, perfektně připravenou pro následnou pečující rutinu. Měkký, ultrahygienický silikon v kombinaci s 16 nastavitelnými úrovněmi intenzity pulzací T-Sonic™ nedráždí pleť během čištění.

foto archiv FOREO

Kromě toho má LUNA™ 4 až tři předprogramované režimy čištění: jemný, standardní a hloubkový. Za pouhou 1 minutu se zbavíte nečistot a přebytečného kožního mazu nahromaděného na obličeji. Po vyčištění pleti můžete provádět zpevňující masáž s frekvencí, která zajistí svěží a hladký vzhled pokožky obličeje. Čistící přístroj LUNA™ 4 je přizpůsoben pro normální pleť a má 2 typy hrotů pro dostatečné čištění všech oblastí obličeje.

foto archiv FOREO

Extra pro pleť

LUNA™ 4 pro citlivou pleť má výjimečně měkkou a jemnou hlavici kartáčku, která nedráždí pleť a zároveň ji hloubkově čistí.

LUNA™ 4 pro smíšenou pleť díky silnějším výstupkům lépe čistí mastnější oblasti, jako je T-zóna, a těžko přístupná zákoutí kolem nosu jsou vyčištěna důkladněji.

foto archiv FOREO

Druhá strana čisticího kartáčku nabídne řadu masážních režimů, které pomocí nízkofrekvenčních pulzací zabraňují ochabování pleti a pomáhají vyhlazovat jemné linky a vrásky. Dopřejte své pleti profesionální péči a nechte ji zazářit zdravím. Při použití přístroje nezapomeňte aplikovat vodivé FOREO sérum, které zaručuje bezpečnost a maximální výsledky.

FOREO krok za krokem

– Stáhněte si aplikaci FOREO.
– Zaregistrujte své zařízení LUNA™ 4 v aplikaci a odemkněte jej.
– Postupujte podle pokynů, zvolte si způsob čištění a zpevňující masáže a začněte s ošetřením.

Nepoužívejte kartáček na čištění obličeje s produkty obsahujícími zrna, jíly nebo produkty na bázi oleje.
Kartáček se doporučuje používat s jakýmkoli čisticím gelem nebo pěnou. Pro zlepšení výsledků se doporučuje používat čisticí přípravek na obličej s mikropěnovým čisticím přípravkem FOREO.

Adventní kalendář den číslo 22

Odpovězte na soutěžní otázku do 28. 12. a vyhrajte čistící přístroj LUNA™ 4 čistící na obličej pro normální pleť a Serum Serum 2.0. Vyhrává v pořadí 428 a 673 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje aplikace, díky které aktivujete čístící kartáček Foreo?


Související články