FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 21: Vyhrajte Parní generátor Tefal Pro Express Vision

Adventní kalendář den číslo 21: Vyhrajte Parní generátor Tefal Pro Express Vision

Ať už hledáte dárek pro někoho blízkého, nebo si chcete udělat radost a užít si doma více času pro rodinu máme pro vás exkluzivní vánoční dárek parní generátor Tefal Pro Express Vision v luxusní barevné kombinaci černá/zlatá.

Také se vám stává, že se při podvečerním žehlení zdá prádlo krásně vyžehlené, ale na denním pak zjistíte, že je stále zmačkané a plné záhybů? Pořiďte si domů parťáka, který vám prádlo vždy krásně osvětlí a odhalí i ten nejmenší záhyb! Parní generátor Tefal Pro Express Vision GV9820E0 má unikátní funkci Smart LED Vision: LED osvětlení na špičce žehličky se automaticky zapne, jakmile je žehlička ve vodorovné poloze, a posvítí vám na dokonalé výsledky žehlení, ať už jste kdekoli – v jakékoli místnosti, bez ohledu na osvětlení.

Špičkové technologie

Žehlicí systém je vybaven hned několika špičkovými technologiemi, které se postarají o jednodušší žehlení a špičkové výsledky. Vyjímatelná nádržka na vodu s vysokou kapacitou pak umožňuje až 90 minut žehlení na jedno naplnění vodou. Žehlička je velmi lehoučká a umožňuje tak snadné plnění a manipulaci.

Výstup páry si můžete regulovat podle vašich potřeb na základě konkrétních materiálů. Žehlička se navíc zásluhou ergonomického designu snadno ovládá.

Všestranné využití

Žehlička bude vaším všestranným pomocníkem pro delší žehlení nebo drobné úpravy během okamžiku. Žehličku využijete jak pro horizontální, tak pro vertikální žehlení – např. záclon a závěsů nebo halenek a košil. Díky vysokému parnímu rázu s generátorem snadno vydezinfikujete i plyšové dětské hračky, pelíšek vašeho zvířecího miláčka nebo dětskou autosedačku. Systém Smart Steam vypouští páru automaticky při začátku žehlení a vypne ji, když žehličku postavíte do kolmé polohy. Nastavení páry můžete upravit přímo na rukojeti pro maximální pohodlí a snadné ovládání.

Dlouhotrvající výkonnost

Vyjímatelný sběrač vodního kamene shromažďuje až 10krát více částic vodního kamene a zajišťuje snadnou údržbu.

Funkce Anti-Drip

Funkce Anti-Drip zabrání tomu, aby voda odkapávala a vytvářela nevzhledné skvrny na oblečení. Systém Smart Steam vypouští páru automaticky při začátku žehlení a vypne ji, jakmile spotřebič postavíte do kolmé polohy.

Nastavení páry si můžete přizpůsobit přímo na rukojeti a mít tedy vše podstatné neustále u sebe.

Žehlicí systém je mimořádně tichý a v průběhu provozu proto nebudete zbytečně rušit ostatní členy vaší domácnosti.

Kvalitní žehlicí plocha

Žehlicí plocha Durilium AirGlide AutoClean se postará o optimální rozptýlení páry pro vysoce účinné žehlení. S žehlicím systémem Tefal Pro Express Vision GV9820E0 zbavíte oblečení i těch nejmenších záhybů. Jedná se přitom o ideální řešení pro dlouhodobé žehlení, ale i rychlou ranní úpravu vašeho oblečení.

Vyjímatelná nádržka na vodu

Nádržka na vodu se pyšní objemem 1,2 l a zajišťuje tedy až 90 minut žehlení na jedno naplnění bez nutnosti neustálého doplnění vody.

Adventní kalendář den číslo 21

Odpovězte na soutěžní otázku do 28. 12. a vyhrajte exkluzivní dárek od značky TEFAL Žehlicí systém Tefal Pro Express Vision v luxusním barvě. Vyhrává v pořadí 845 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje ochranná funkce, která zabraňuje tomu, aby voda kapala a vytvářela skvrny na vašem oblečení, které bude po napařování a žehlení beze skvrn?


Související články