FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 18: Vyhrajte luxusní smartphone Xiaomi 13T black

Adventní kalendář den číslo 18: Vyhrajte luxusní smartphone Xiaomi 13T black

Hledáte telefon, který vás nadchne celou řadou prémiových funkcí? Xiaomi 13T čeká přesně na vás i pod vánočním stromečkem! Má nádherný 144Hz AMOLED displej, pyšní se stylovým designem nebo bleskovým nabíjením. Velkým vánočním lákadlem je trojitý fotoaparát navržený ve spolupráci s německým výrobcem Leica. Tento exklusivní telefon si zamilujete již na první pohled.

Přes celou přední plochu chytrého telefonu Xiaomi 13T se rozprostírá velký 6,67″ AMOLED displej, který nabídne rozlišení 2 712× 1 220 pixelů. Jeho velkou devízou je fakt, že displej podporuje 144Hz obnovovací frekvenci. Užijete si tak mnohem plynulejší animace i více pohlcující herní zážitek. A dostatečnou fyzickou odolnost zajistí krycí sklo Corning Gorilla Glass 5. Po designové stránce vás smartphone Xiaomi 13T nadchne hliníkovým rámečkem a mimořádně precizním zpracováním.

luxusní smartphone Xiaomi 13T black

Velkou konkurenční výhodu představuje uzavřené partnerství s německou společností Leica. Optické čočky Leica Vario-Summicron poskytují sadě fotoaparátů skvělé obrazové parametry včetně výrazné softwarové nadstavby. K dispozici tak dostanete dvojici foto režimů Leica Authentic Look a Leica Vibrant Look a další atraktivní filtry. Hlavní senzor telefonu Xiaomi 13T dokáže pořizovat ostré fotky s bohatými detaily s rozlišením 50 Mpx. Potěší 50Mpx teleobjektiv se skvělého optického přiblížení a nesmí chybět ani 12Mpx širokoúhlá kamera se schopností snímat atraktivní scény. Na přední straně Xiaomi 13T najdete v nepatrném „průstřelu“ v horní části displeje 20Mpx kamerku pro selfie a videohovory. Potěší vás například podporou HDR nebo nočních snímků výborné kvality.

Xiaomi 13T se pyšní úchvatným jasným a barevným AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz. Jde o jeden z nejlepších displejů ve své kategorii, 6.67″ HDR displej nabízí širokou paletu barev. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
foto archiv Xiaomi 13T

Technologie ultra-dynamického displeje Xiaomi 13T dokáže zvýšit jas až pětkrát oproti tradičním displejům. Dokáže přesně rozpoznat oblasti HDR, pomocí dynamické masky ztmavit jas oblastí, které nemají HDR, a plynule přecházet mezi různými oblastmi jasu pro lepší obraz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Telefon má odolnou konstrukci se stupněm krytí IP68, tzn. že telefon neohrozí déšť, písek nebo třeba prach.

Leica Authentic Look

Sleduje přirozený obraz, kterým je Leica známá. Zachováním kontrastu světla a stínů dodává fotografiím pocit trojrozměrné hloubky s charakteristickou dokonalostí časem prověřené estetiky světla a stínů.

Leica Vibrant Look

Obsahuje prvky, na kterých se podílely společnosti Xiaomi i Leica. Spojením zkušeností společnosti Xiaomi s fotografováním pomocí chytrých telefonů a špičkové estetiky společnosti Leica dokážete lépe zachytit emoce okamžiku, což symbolizuje objevování společnosti Leica v oblasti fotografování pomocí smartphonů.

Nejvyšší výkon

Srdcem telefonu je 8jádrový procesor, který zajistí dostatečný výkon pro bezproblémové každodenní používání. Výkon procesoru je podporován 8 GB RAM. S 256GB úložištěm můžete spouštět více aplikací a přepínat mezi nimi vyšší rychlostí, a také mít k dispozici dostatek úložného prostoru, abyste mohli ukládat více svých oblíbených aplikací a pořizovat nezapomenutelné fotografie a videa bez obav, že vám dojde kapacita paměti.

foto archiv Xiaomi 13T

Víceúrovňová obnovovací frekvence 30/60/90/120/144 Hz znamená, že ať už hrajete hry, sledujete videa nebo čtete, obrazovka se dokáže kdykoli inteligentně přizpůsobit optimální snímkové frekvenci pro plynulý a pohodlný zážitek, který zároveň šetří energii.

foto archiv Xiaomi 13T

Při práci s telefonem Xiaomi 13T se nemusíte nijak omezovat. K dispozici totiž máte výbornou baterii s kapacitou 5 000 mAh.

Adventní kalendář den číslo 18:

foto archiv Xiaomi 13T

Odpovězte na soutěžní otázku do 22. 12. a vyhrajte chytrý telefon Xiaomi 13T v luxusní černé barvě. Vyhrává v pořadí 684 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Xiaomi 13T podporuje technologii Xiaomi 67W TurboCharge, která umožňuje 100% nabití již za kolik minut?


Související články