FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 16: Vyhrajte luxusní peněženku Grande s perletí

Adventní kalendář den číslo 16: Vyhrajte luxusní peněženku Grande s perletí

Bojíte se šlápnout vedle s krémem nebo parfémem na Vánoce? Není v tom případě nic jednoduššího, než se spolehnout na to, co udělá radost každému – univerzální doplněk na každou příležitost dámskou peněženku ELEGA.

Stylová a jedinečná je dámská peněženka na zip. Uvnitř peněženky je zipová kapsa na mince, tři velké přihrádky na bankovky a doklady, dvě velké boční kapsy a osm přihrádek na karty. Na předním díle se nachází kovové logo ELEGA by Dana M.. Tato peněženka bude skvělým doplňkem k Vaší kabelce.

Kůže je jemně zbroušená, takže je velmi příjemná na dotyk a perleťový odlesk dodává kůži na luxusu. (foto archiv ELEGA)

Příběh ELEGY


ELEGA je rodinná firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, založena byla v roce 1992 po zprivatizování národního podniku Gala. Specializujeme se na výrobu luxusních kožených kabelek, ale v našem sortimentu naleznete i další doplňky, jako manažerské aktovky, tašky na notebooky, peněženky a opasky. Vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnáváme na dílně okolo 40 lidí. Nejvíce našich produktů aktuálně zůstává v Evropě, ale naše kabelky naleznete i v Saudské Arábii.

Pokračujeme ve více jak staleté tradici a zároveň do našeho sortimentu zavádíme současné prvky. Naše kabelky jsou ukázkou krásné řemeslné ruční práce, kde každý kus je originál, vyladěný do posledního detailu. Každé jaro a podzim představujeme několik řad nových kabelek, aby se naše zákaznice mohly vždy těšit na něco nového. Vytváření nových kolekcí, které vykouzlí úsměv na tvářích našich zákazníků, nám dělá radost.

„Náš slogan zní „Kabelky jsou naše vášeň“. My je opravdu děláme srdcem. Spoustu našich zaměstnanců u nás pracuje celý život a kabelky se staly jejich životní náplní. Nejinak tomu je i u mě a mé rodiny. Objíždíme veletrhy, jednáme s dodavateli materiálů i prodejci kabelek, abychom pro své zákazníky sehnali nejlepší kůže, znali nejnovější evropské trendy a věděli, po čem naši zákazníci, či spíše zákaznice touží. Je to práce náročná, ale opravdu krásná,” říká majitelka firmy Eva Šedinová, která výrobu kabelek sama vystudovala a spolu s rodinou dohlíží na výrobu a chod celé firmy.

Adventní kalendář den číslo 16:

Odpovězte na soutěžní otázku do 22. 12. a vyhrajte luxusní dámskou peněženku Grande v provedení růžový maskáč. Vyhrává v pořadí 764 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Která známá tvář, jenž miluje kabelky spolupracuje se značkou ELEGA od samého začátku?


Související články