FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 17: Vyhrajte předplatné na 6. měsíců na...

Adventní kalendář den číslo 17: Vyhrajte předplatné na 6. měsíců na VOYO

Udělejte svým blízkým radost a věnujte jim originální vánoční dárek v podobě přístupu do světa filmové a televizní zábavy. Voyo předplatné nabízí přes 2000 filmů a seriálů a oblíbené pořady TV Nova dříve než v televizi. Voyo předplatné totiž potěší úplně každého.

Bohatá nabídka pořadů

Milují vaši blízcí sledování filmů a seriálů? Pak budou jistě nadšení, když pod stromečkem najdou předplatné na Voyo. Vybrat si tady mohou z více než 2 500 titulů! Kromě oblíbených pořadů TV Nova, které Voyo nabízí s předstihem, je v nabídce široká škála filmů a seriálů také pro nejmenší. S Voyo se nebudete nudit ani vy, ani vaši nejbližší. 

Sportovní fanoušky jistě potěší nabídka exkluzivních sportovních přenosů a možnost sledování prémiových kanálů Nova Sport 1 a 2 a to vše bez rušivých reklam. Užijete si tak šipky, hokej (vč. NHL), tenis, basketbal (vč. NBA), rugby nebo třeba bojové sporty (vč. KSW, RFA, či Bellator MMA).

Televize živě

Na Voyo můžete sledovat živě i ze záznamu program z televizních stanic Nova, Nova Cinema, Nova Fun, Nova Gold, Nova Action, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova International a Markíza. Voyo navíc přináší také exkluzivní obsah jako česká verze světoznámé reality show Love Island nebo pokračování legendárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Pořiďte si Voyo voucher pro sebe nebo jako dárek – online z pohodlí domova. Mimo jiné na Voyo najdete mnoho exkluzivních filmů a seriálů, a to nejen zahraničních, ale také od mladých českých tvůrců.

foto archiv VOYO

To vše si můžete užít v klidu, bez reklam a z jakéhokoliv zařízení– telefonu, tabletu, svého počítače nebo televize. Se svým účtem propojíte až několikrůzných zařízení. Voyo pak můžete sledovat na 2 zařízeních najednou. Voyo si navíc pořídíte online z pohodlí domova a poté ho můžete sledovat live na všech zmíněných zařízeních.

Adventní kalendář den číslo 17:

Odpovězte na soutěžní otázku do 22. 12. a vyhrajte Voyo předplatné na 6 měsíců zdarma. Vyhrává v pořadí 362, 583 a 628 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Na kolika zařízeních můžete sledovat Voyo? Přehrávání může být ale spuštěno v danou chvíli na 2 zařízeních souběžně.


Související články