FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 14: Vyhrajte exkluzivní dárkové karty DEICHMANN

Adventní kalendář den číslo 14: Vyhrajte exkluzivní dárkové karty DEICHMANN

Vánoce se blíží neúprosným tempem, a proto je na čase začít vybírat vhodný dárek pod stromeček. Obout se podle módních trendů a být za hvězdu na plese nebo zazářit na večírku je přitom tak snadn. Z aktuální nabídky Deichmann si rozhodně vyberete.

Prosinec se každoročně nese v duchu předvánočních večírků, svátečních setkání a oslav příchodu nového roku. A slavnostní atmosféra pokračuje i v lednu, kdy obvykle začíná plesová sezóna. Tyto slavnostní události si zaslouží zvýšenou pozornost jak při výběru vhodného oblečení, tak obuvi. Právě při ladění společenské obuvi ke svému outfitu spousta žen tápe. Patříte k nim také?

Královna večírků

Alespoň jeden pár společenské obuvi by měla mít v botníku každá žena, bez ohledu na to, jaký styl oblékání v běžném životě preferuje. Jednou za čas přijde událost, která si žádá slavnostní dresscode. A nemusí to být v prosinci či lednu, může to být třeba maturitní ples vašich potomků nebo svatba přátel.

foto archiv Deichmann

Ve slavnostních lodičkách a poutavých sandálkách z kolekce Deichmann budete královnou parketu.

Jedním z nejvýraznějších hitů sezóny je společenská obuv na vysokém blokovém podpatku. Pokud máte obavy z toho, aby vám obuv nesklouzla z nohy, nebo aby vám v ní bylo příjemně i po několika hodinách, volte model s páskem kolem kotníku. Ten udrží botu na místě a poskytne vám stabilní krok nejen při tanci. Vysokých podpatků se tak nemusí obávat ani ženy, které je běžně nenosí.

foto archiv Deichmann

Mary Jane

Dámy, které se v podpatcích naopak cítí jako doma, mohou volit buď lodičky typu Mary Jane, nebo atraktivní modely na jehlovém podpatku. Kolekci dominují modely v jednoduchém nadčasovém střihu, ozvláštněné poutavými řemínky nebo štrasem.

foto archiv Deichmann

Lesk a třpyt, kam se podíváš! Právě taková je letošní kolekce společenské obuvi od Deichmanna. Metalické barvy, sametový lesk a třpytivé aplikace – více tentokrát znamená více! 

foto archiv Deichmann

Elegance

Nezapomeňte se svou obuví sladit kabelku. V kolekci najdete jak klasická psaníčka na řetízku, tak malé elegantní kabelky do ruky nebo větší blyštivé kabelky přes rameno, ideální na neformální party.

foto archiv Deichmann

Adventní kalendář den číslo 14:

Odpovězte na soutěžní otázku do 20. 12. a vyhrajte nabité dárkové karty DEICHMANN v hodnotě 2 x 500 Kč. Každý výherce získá 2 x dárkovou kartu 500 Kč. Vyhrává v pořadí 271, 354, 561 a 648 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

foto archiv Deichmann

Soutěžní otázka: Jaká je minimální hodnota dárkové karty DEICHMANN?


Související články