FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 13: Vyhrajte luxusní zlaté pecky do uší Jabra...

Adventní kalendář den číslo 13: Vyhrajte luxusní zlaté pecky do uší Jabra Elite 85t

Hledáte originální vánoční dárek, se kterým opravdu zazáříte? Máme pro vás sluchátka Jabra Elite 85t, která nebudou bránit vašemu aktivnímu životnímu stylu, nebudou padat z uší a otravovat vás zbytečnými kabely a navíc jsou ideální nejen pro sportovce!

Jabra Elite 85t jsou skutečně bezdrátová sluchátka, která vás ohromí hned na několika frontách. Jak působivým zvukem díky 12mm měničům a ekvalizéru, tak i technologií aktivního potlačení okolního hluku (ANC) nebo působivou výdrží na nabití až 25 hodin!

Stejně tak nadchnou vysokou kvalitou hovorů, kdy vám bude dokonale rozumět za každé situace, aplikací Jabra Sound+, která vám umožní vyladit si nastavení, vysokou odolností dle IPX4 pro použití při sportu nebo podporou hlasových asistentů a dalšími skvělými funkcemi. 

foto archiv Jabra

Aktivní potlačení okolního hluku (ANC)

Díky technologii pro aktivní potlačení okolního hluku (ANC) si můžete být jisti tím, že už vás okolí nikdy nebude rušit, když nebudete chtít. Nabízí se ale i tzv. funkce příposlechu (transparentní režim), který vám umožní vnímat okolí – vybírat můžete hned z 11 úrovní od plného ANC po plný příposlech. Prostřednictvím posuvníku si můžete snadno nastavit, jak moc z okolního světa chcete propustit až k vám.

Technologie potlačení hluku

Jabra vsadila na pokročilou technologii potlačení hluku, k čemuž využívá mikrofony v každém sluchátku, které filtrují nežádoucí zvuky.

Na velikosti záleží

Díky tomu, že tento model nabízí 12mm reproduktory, nastavitelný ekvalizér a podporuje kodeky AAC a SBC, můžete se těšit na špičkový zvuk s důrazem na detaily a basy.

MySound

Vysoce kvalitní zvuk zajišťuje kromě jiného také technologie Jabra MySound, která konfiguruje zvuk podle testu sluchu v aplikaci, podle čehož nastaví samotná sluchátka. Díky tomu se můžete těšit na audio přímo vyladěné vašemu uchu.

Špičková kvalita hovorů

O kvalitní zvuk při handsfree telefonování se stará systém tří mikrofonů v každém sluchátku. Volající na druhém konci vás uslyší jasně a zřetelně, ať už se nacházíte v jakkoliv rušném prostředí. Jabra navíc přidala odezvu, abyste během hovoru slyšeli i svůj hlas, stejně jako pokročilé algoritmy, které odstraňují nežádoucí rušivé elementy, jako je například vítr.

foto archiv Jabra

Kromě samotných sluchátek najdete v balení také dobíjecí pouzdro. Noste ho všude s sebou a mějte jistotu, že vám sluchátka budou přehrávat hudbu po celý den. Samotná sluchátka garantují přehrávání po dobu 5,5 hodin s aktivovaným ANC. S pouzdrem však tento čas můžete snadno rozšířit až na 25 hodin.

Výdrž až 25 hodin

Bezdrátové nabíjení

Vybitým sluchátkům, která jsou umístěna v nabíjecím pouzdře, dodáte energii prostřednictvím USB-C rozhraní nebo bezdrátově – nabíjecí pouzdro se sluchátky totiž stačí vložit na jakoukoli bezdrátovou nabíječku s podporou technologie Qi.

Odolnost dle IPX4

Vzhledem ke krytí IPX4 můžete sluchátka používat i při sportu nebo při chůzi/běhu v dešti. Jsou odolná nejen vůči kapkám vody, ale také proti prachu, takže můžete mít jistotu, že vám vydrží bezchybně funkční dlouhé roky. Kromě ovládání v aplikaci máte k dispozici také možnost připojení k hlasovým asistentům. Zadejte slovně své přání a Siri nebo Asistent Google vám ho ihned splní.

Sound+

O zvuk přesně dle vašeho gusta se postará aplikace Sound+, která v sobě ukrývá ekvalizér s možností přizpůsobení nebo třeba funkce MySound, MyControls a další.

foto archiv Jabra

Adventní kalendář den číslo 13:

Odpovězte na soutěžní otázku do 19. 12. a vyhrajte bezdrátová sluchátka Jabra Elite 85t v elegantní kombinaci barev zlatá/béžová. Vyhrává v pořadí 354, 561 a 648 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Kolik úrovní zvuku nabízí sluchátka Jabra Elite 85t od plného ANC po plný příposlech, a jsou dokonale přizpůsobena tomu, jak vaše uši vnímají změny hlasitosti, takže vám neunikne žádné šustnutí?


Související články