FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 11: Vyhrajte sonický přístroj pro aktivaci pleťové masky...

Adventní kalendář den číslo 11: Vyhrajte sonický přístroj pro aktivaci pleťové masky značky FOREO

Základem krásy je naše pleť, prozradí všechny naše prohřešky, ale i péči. Proto, abychom jí dodali to nejlepší, nemusíme vždy navštěvovat kosmetické salóny ani spa každý den. Rituál krásy můžeme vykonat sami z pohodlí domova díky inovativní technologii od švédské jedničky na trhu FOREO.

Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky FOREO UFO™ 3 Go však dokáže zvýšit hydrataci pokožky o úžasných 126 % již během 2 minut.

Navíc snižuje výskyt vrásek, a to už za pouhých 7 dní. Díky své kompaktní velikosti vás nyní může doprovodit úplně kamkoli. Nezapomeňte přibalit i svou oblíbenou masku a můžete vyrazit. Svou velikostí je praktický a vejde se do každé kabelky.

foto archiv FOREO

Tento jedinečný skin-tech nástroj vyživuje pleť a zrelaxuje mysl, proto je také přirovnáván k lázeňskému ošetření, které se doslova vejde do dlaně. Foreo UFO™ 3 Go, prodávané v roztomilém, ale výkonném designu, kombinuje čtyři nejmodernější technologie, a to včetně LED terapie, která představuje šetrný, neinvazivní a účinný způsob omlazení a proměny pleti, jejímž výsledkem je mladistvý, zářivý a revitalizovaný vzhled. Jeho součástí je celé spektrum LED světel, z nichž každé má vlastní vlnovou délku a zaměřuje se tak na různé potřeby pleti.

Hydratace

Hydratace je důležitá pro to, jak naše pokožka vypadá, jak se cítíme a jak dobře nás dokáže chránit. Bohužel s přibývajícím věkem pokožka ztrácí vlhkost, což ji činí náchylnou k praskání a lámání, což vede k tvorbě vrásek, skvrn, mdlé pleti, citlivosti, otokům a kruhům pod očima.

foto archiv FOREO

Pulzace T-Sonic™ pomáhají uvolnit místa napětí obličejových svalů a vyhlazují jemné linky a vrásky. Snižují také otoky a tmavé kruhy a zvyšují absorpci esence masky, čímž zajišťují hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci.

LED terapie

LED terapie je šetrný, neinvazivní a účinný způsob omlazení a proměny pleti, která vypadá mladistvě, zářivě a revitalizovaně. Přístroje UFO™ 3 jsou vybaveny celým spektrem LED světel, z nichž každé má svou vlastní vlnovou délku, aby se zaměřilo na různé potřeby pleti.

foto archiv FOREO

Vlastnosti:

 • zvyšuje hydrataci o 126 % během 2 minut 
 • snižuje výskyt vrásek za 7 dní
 • zajišťuje lepší vstřebávání složek masky
 • omlazuje pleť pomocí plnospektrální LED světelná terapie 
 • posiluje mikrocirkulaci pomocí zklidňující masáže
 • zjemňuje pleť zahříváním
 • bezpečný pro všechny typy pleti

Technická specifikace:

 • infuze vyvolaná termo-terapií – pomáhá vlhkosti a složkám masky lépe se vstřebat, pozitivně ovlivňuje elasticitu pleti a zároveň ji vypíná, zjemňuje a vyhlazuje
 • terapie plnospektrálním LED světlem – zlepšuje produkci kolagenu, působí proti vráskám, nedokonalostem a matnosti
 • hloubková masáž T-Sonic™ – uvolňuje napětí obličejových svalů a podporuje krevní cirkulaci, čímž dodává čerstvé živiny a kyslík do každé buňky pleti a přináší jí svěží lesk
 • režim Easy Mode – umožňuje přístup k 8 přizpůsobeným ošetřením offline
 • 14 předprogramovaných ošetření 
 • dobíjení přes USB, 40 minut používání na 1 nabití
 • aplikace FOREO For You dostupná pro zařízení se systémem Android a iOS
 • 100% vodotěsný
foto archiv FOREO

Tip redakce: Než začnete přístroj FOREO UFO™ 3 Go používat, stáhněte si aplikaci FOREO For You a spárujte ji se zařízením. Následně si vyberte vhodnou pleťovou masku a připojte ji k přístroji. Poté můžete spustit předprogramované ošetření nebo si vytvořit vlastní. Přístrojem pak jemně přejíždějte krouživými pohyby po obličeji.

Adventní kalendář den číslo 11:

Odpovězte na soutěžní otázku do 17. 12. a vyhrajte FOREO UFO™ 3 Go sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky v elegantní barvě evergreen. Vyhrává v pořadí 469 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

foto archiv FOREO

Soutěžní otázka: FOREO UFO™ 3 Go je vybaven celým spektrem LED světel, z nichž každé má svou vlastní vlnovou délku, aby se zaměřilo na různé potřeby pleti. Která barva LED světla rozjasňuje a vyrovnává tón pleti?


Související články