FACESTARNezařazenéTyhle spotřebiče nikdy nezestárnou. LG ThinQ UP lze rozšiřovat o nové funkce

Tyhle spotřebiče nikdy nezestárnou. LG ThinQ UP lze rozšiřovat o nové funkce

Společnost LG představila globální launch svých vylepšitelných domácích spotřebičů řady LG ThinQ™ UP včetně ledniček, praček, sušiček, sporáků a myček nádobí. Tyto spotřebiče jsou schopné přizpůsobit se unikátním potřebám a měnícímu se životnímu stylu každého spotřebitele a umožňují uživatelům využívat nové vlastnosti a funkce bez nutnosti dalších nákupů. Společnost LG představila produktovou řadu LG ThinQ UP v lednu 2022 v Jižní Koreji. Bude dostupná mezinárodně od března 2023, nejprve v USA a následně na dalších klíčových trzích. 

Spotřebiče LG ThinQ UP jsou navrženy dle zákaznicky orientovaného konceptu Evolving with You a mohou po celou dobu své životnosti začleňovat nové funkce a poskytnout tak uživatelům v průběhu času vyšší přidanou hodnotu. Společnost LG bude průběžně vyvíjet softwarové aktualizace a hardwarové doplňky, které je možné snadno nainstalovat. Na základě vzorů používání a návrhů majitelů spotřebičů ThinQ UP přinesou tyto doplňky speciální možnosti a nová vylepšení. 

Jednou z dostupných funkcí v roce 2023 bude režim ochrany prádla (Laundry Saver Mode), který bude možné stáhnout a nainstalovat do modelů sušiček s ThinQ UP. Tento režim je užitečný ve chvíli, kdy nemůžete okamžitě vyndat prádlo ze sušičky. Režim ochrany prádla udržuje po konci cyklu buben v chodu, dokud se neotevřou dvířka sušičky, a pomáhá tak chránit prádlo před pomačkáním a zápachem. 

foto archiv LG

Dalším doplňkem v nabídce je vylepšená regulace nočního jasu pro chladničky s ThinQ UP. Díky tomu je vnitřní osvětlení chladničky v noci jemnější, aby neoslepilo uživatele ve chvíli, kdy otevře dveře. Všechna nová softwarová vylepšení jsou volitelná a lze je snadno stáhnout z aplikace LG ThinQ.1 

„LG ThinQ UP představuje nový směr na poli domácích spotřebičů. Jde o nové inovativní řešení, které spotřebitelům přináší bezprecedentní hodnotu a zcela novou uživatelskou zkušenost,“ řekl Lyu Jae-cheol, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „I nadále budeme nabízet sofistikovaná lifestylová řešení, která poskytují personalizovaný výkon, pohodlné funkce a přizpůsobitelné možnosti vylepšení.“

Návštěvníci mohli prozkoumat nejnovější inovace LG včetně nových spotřebičů ThinQ UP při návštěvě stánku společnosti LG na veletrhu CES 2023 (5. až 8. ledna) v Las Vegas.

1 Funkce ThinQ UP  jsou dostupné u omezených modelů produktů uvedených na trh po čtvrtém čtvrtletí roku 2022 v USA.

Související články