FACESTARKrásaVánoce ve velkém stylu: Splňte si sen o kráse i zdraví právě...

Vánoce ve velkém stylu: Splňte si sen o kráse i zdraví právě o Vánocích.

Švédský inovátor v oblasti beauty-tech sestavil dárkového průvodce s nejžádanějšími dárkovými sadami pro tyto Vánoce, které vám poskytnou zářivou pokožku právě včas na svátky, a to se slevami až – 42 %.

S blížícími se Vánocemi se pravděpodobně trápíte, co koupit svým blízkým. Koneckonců, může být obtížné rok co rok vymýšlet nové a kreativní nápady na dárky. Místo toho, abyste se na poslední chvíli snažili získat něco pro každého, koho znáte, věnujte chvíli plánování. S letošními vánočními dárkovými sadami FOREO nebudete mít problém najít perfektní dárek pro každého na vašem „seznamu hodných“.

Foto: archiv Foreo

„Sváteční období je roční období, kdy lidé hledají nové a originální nápady na dárky, kterými by překvapili své blízké. Zatímco najít ty dokonalé dárky pro své přátele a rodinu je vždy skličující úkol, na pozadí finančních problémů, kterým čelí celý svět, možná budeme muset být letos mimořádně kreativní. Proto FOREO navrhlo speciální soupravy Skin Supremes s řadou možností pro každý rozpočet, které z vás letos zaručeně udělají oblíbeného Ježíška,“ vysvětluje Boris Trupcevic, generální ředitel FOREO.

Ať už hledáte inspiraci nebo máte omezený rozpočet a chcete ušetřit nějaké peníze, tento dárkový průvodce vám tyto Vánoce zachrání život. Švédský inovátor v oblasti skin-tech FOREO sestavil několik dárkových souprav, ze kterých si můžete vybrat, s nejžádanějšími kosmetickými zařízeními značky, která jsou k dispozici za zvýhodněné ceny jako jednorázová nabídka. Od dokonalého dárku pro vašeho partnera až po luxusní dárky pro rodinu a přátele.

NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ DÁREK POD 2 500 Kč

LUNA™ play smart 2 Set

LUNA™ play smart 2 je osobní trenér péče o pleť vhodný pro cestování. Nejinteligentnější a nejkompaktnější základní čištění obličeje 2 v 1 bylo navrženo tak, aby poskytovalo hloubkovou analýzu stavu pokožky v různých oblastech obličeje rychlostí 1000/s. Pomocí shromážděných údajů v reálném čase vytvoří aplikace FOREO personalizovanou čistící rutinu a sesynchronizuje tuto perfektní aplikaci přímo do vašeho zařízení.

Cena: 2 390 Kč – Ušetřete 42% Foto: archiv Foreo

K dosažení nejlepších výsledků lze LUNA™ play smart 2 použít s bohatými, ale lehkými aminokyselinami a čistícím mikropěnovým produktem plným antioxidantů. Při kontaktu s vodou se krémová struktura přemění na jemné bublinky, které jemně odstraní nečistoty z hloubky pórů pro okamžitě zářivou, čistou a svěží pleť.

Foto: archiv Foreo

NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ DÁREK POD 5 000 Kč

Set ESPADA™

Tato nadupaná vánoční souprava FOREO obsahuje účinné zařízení ESPADA™ pro léčbu akné a dvě balení FOREO ESPADA™ BHA+PHA koncentrovaného gelu pro řešení nedokonalostí pleti.

Cena: 4 190 Kč – Ušetřete 25 % Foto: archiv Foreo

ESPADA™ je profesionální zařízení pro léčbu akné s modrým LED světlem vytvořené z ultrahygienického lékařského silikonu. Modré světlo nabízí zcela bezbolestnou a neinvazivní úlevu na základě vlnové délky 415 nm modrého LED světla pro efektivní zničení bakterií způsobujících akné, zmírnění zánětu a prevenci budoucích pupínků. Hloubková masáž T-Sonic™ navíc zlepšuje mikrocirkulaci a urychluje proces hojení poškozené oblasti pokožky pro bezvadnou pokožku, která vydrží.

Zařízení ESPADA™ se nejlépe kombinuje s gelem ESPADA™ BHA+PHA, rychloupravitelnou protilátkou proti akné, která je určena pro cílené odstraňování skvrn. Formulován se silnou dávkou 2% kyseliny salicylové, vilínu, niacinamidu, oleje z čajovníku, panthenolu a kyseliny laktobionové, řeší stávající nedostatky a zabraňuje budoucím, přičemž zabraňuje i nadměrnému vysušování a nevzhlednému loupání.

Foto: archiv Foreo

NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ DÁRKY POD 8 000 Kč 

Set LUNA™ mini 3 + UFO™ mini 2

Tato prvotřídní sada obsahuje špičkový výběr prémiových přístrojů péče o pleť FOREO a kosmetiky pro čištění pleti a pro hloubkovou infuzi výživných aktivních složek zvyšujících zářivost. Ultra hygienická silikonová oboustranná hlavice kartáčku LUNA™ mini 3 je vhodná pro všechny typy pleti a je klinicky prokázáno, že odstraní 99,5 % nečistot jen za jednu minutu, s možností 30-sekundového režimu Glow Boost. Je to dokonalá příprava na hyperinfuzní systém aktivních složek UFO™ mini 2, který kombinuje pětkrát rychlejší zahřátí a známou masáž T-Sonic™ značky.

Cena: 6 590 Kč – Ušetřete 22 % Foto: archiv Foreo

Je klinicky prokázáno, že UFO™ mini 2 zvyšuje úroveň hydratace pokožky o 126 % za pouhých 90 sekund a výrazně snižuje výskyt vrásek již za sedm dní.

Souprava také obsahuje svěží jemný čistící mikropěnový čistící produkt, který jemně odstraňuje nečistoty z pórů. Toto čištění zajišťuje dokonale čistý povrch pro vylepšenou infuzi extraktu z perel masky Glow Addict UFO™ s vitamínem E. Tato ultimátní vánoční dárková sada oživí mdlou pleť bojující se ztrátou jasu, která se rozzáří intenzivním přirozeným leskem – doma i na cestách.

BEAR™ mini + UFO™ mini 2 Set

Procvičte více než 65 svalů obličeje a krku pro okamžitě viditelný mini lifting s BEAR™, vylepšený vodivým sérem pro ochranu mládí. BEAR od FOREO je první lékařské mikroproudové zařízení na světě schválené FDA s Anti-Shock System™, přičemž je klinicky prokázáno, že výrazně zlepšuje hluboké vrásky a jemné linky, jakož i zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky již za jeden týden, díky čemuž je nejen nejbezpečnější , ale také nejúčinnější dostupný mikroproudový přístroj na obličej.

Cena: 7 890 Kč – Ušetřete 28% Foto: archiv Foreo

UFO™ mini 2, přístroj na celý obličej rozšíří vaši omlazovací rutinu. Inteligentní maskovací zařízení FOREO se může pochlubit technologickými fúzemi, které umožňují aktivaci efektu Hyper-Infusion, čímž se aktivní složky vtlačují hlouběji do pokožky pro dosažení nejlepších výsledků. Ve spojení s rozjasňující esencí aktivované masky Glow Addict UFO™, UFO™ mini 2 okamžitě obnoví zdravý přirozený lesk a dlouhotrvající jas.

Související články