Zůstaňte venku i po setmění. Pořiďte si venkovní moderní osvětlení!

Při výběru osvětlení se většina z nás soustředí především na interiérová svítidla. Přitom zahradní světlo je často to první, které vaše návštěva uvidí. Utváří první dojem z designu vašeho domu a slouží i k bezpečnějšímu pohybu ke vstupním dveřím a po zahradě. Proto jeho výběr určitě nepodceňte!

Při plánování zahrady je vhodné kombinovat více typů osvětlení tak, abyste byli s celkovým efektem maximálně spokojení. Pozemní svítidla jsou velmi odolná a hodí se například k osvětlení nájezdu ke garáži nebo okraje cestičky. Na druhou stranu ale počítejte s tím, že až nasněží nebo napadá listí, skončíte potmě. Proto je kombinujte s praktickým nástěnným osvětlením a elegantními zahradními sloupky.

and

Nejste si jistí, jaká sestava světel je pro vás ta nejlepší? Není nic lehčího, než se poradit s odborníky ve specializovaných studiích.

Kdo šetří, svítí za tři (i více)

Pokud nechcete za provoz venkovního osvětlení zbytečně utrácet, sáhněte po LED svítidlech. Ty mají mnohonásobně delší životnost, výrazně menší spotřebu a jsou odolnější. Úspornou variantou jsou také solární světla, která získávají energii přímo ze slunečního záření, a jsou proto jedním z trendů pro toto léto. Jde totiž o levný zdroj světla, který zároveň šetří životní prostředí.

and

Ne ve všem se ale vyplatí šetřit! Při výběru venkovního osvětlení myslete na to, že světlo musí vydržet déšť, prach, povětrnostní podmínky i výkyvy teplot. Proto se vyplatí investovat do svítidel z kvalitních materiálů, která jsou k tomuto účelu určená.

Designová venkovní svítidla Panlux

Aby byl zachován jednotný ráz vašeho zahradního osvětlení, je dobré vybírat všechna svítidla z jedné řady. Širokou nabídku kvalitních a designových hliníkových LED světel nabízí například osvědčená značka Panlux. Zahradní svítidla Panlux se hodí jak k osvětlení cesty do domu a vchodových dveří, tak i terasy, pergoly nebo ozdobných prvků zahrady typu okrasné záhony a skalky.

and

Vybírat můžete z různých tvarů i barev včetně klasických bílých, moderních antracitových i neotřelých měděných světel. Řada obsahuje také praktická světla s čidlem. Díky nim vždy uvidíte na cestu, ale nebudete muset hledat vypínač po tmě nebo se pokoušet rozsvěcet s rukama plnýma nákupu. Kromě toho ušetříte i mnoho nákladů na energii, neboť svítidlo svítí jen po nezbytně nutnou dobu.

and