FACESTARKulturaZPESTŘETE SI VÁNOČNÍ NÁKUPY KONCERTEM, BALETEM A NECHTE SE HÝČKAT!

ZPESTŘETE SI VÁNOČNÍ NÁKUPY KONCERTEM, BALETEM A NECHTE SE HÝČKAT!

Všichni přítomní se na sváteční notu naladí díky stylovému doprovodnému programu, v rámci něhož 22. prosince vystoupí gospelový sbor nebo baletní přípravka. Na držitele věrnostních karet Centra Chodov bude čekat i VIP lounge s občerstvením a zároveň už nyní mohou soutěžit o zájezd na Kapverdské ostrovy.

Všichni přítomní se na sváteční notu naladí díky stylovému doprovodnému programu, v rámci něhož 22. prosince vystoupí gospelový sbor nebo baletní přípravka. Na držitele věrnostních karet Centra Chodov bude čekat i VIP lounge s občerstvením a zároveň už nyní mohou soutěžit o zájezd na Kapverdské ostrovy.

Centrum Chodov své zákazníky stejně jako loni zahrne v období adventu extra péčí a nabídne jim oblíbené Xmas Night Shopping (VÁNOČNÍ nakupování) s prodlouženou otevírací dobou prodejen až do 22 hodin. I letos mohou všichni zdarma využít služeb galantních shopping asistentů, kteří jim s taškami pomohou každý adventní týden od čtvrtka do neděle (15–20 hodin) a také 22. a 23. prosince (15–22 hodin). Od 17. do 20. prosince (15–20 hodin) bude držitelům věrnostních karet, kteří si neví rady s nákupy oblečení a módních doplňků, k dispozici bezplatné poradenství profesionální stylistky. Navíc si mohou nechat každý adventní týden od čtvrtka do neděle zdarma zabalit dva kusy vánočních dárků.

and

and

Již v pátek 5. prosince přijdou za dětmi do Centra Chodov Mikuláš s čertem a andělem. Od 15 hodin tak nejmenší mohou ukázat Mikuláši svůj talent a zarecitovat nebo mu zazpívat písničky. V rámci nadílky jejich snahu odmění milými dárky. Malé šikuly čekají i tvořivé dílny, kde se budou zdobit perníčky tematickými motivy. „Období předvánočních příprav je v dnešní době spojováno se shonem a stresem, přitom jde o jednu z nejkrásnějších částí roku. Věřím, že služby i sváteční doprovodný program, který jsme připravili, umožní našim návštěvníkům zvládnout vše v co největší pohodě a pohodlí,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Populární Xmas Night Shopping proběhne od 21. do 23. prosince a návštěvníkům zajistí prodloužené nákupy až do 22 hodin, těšit se mohou také na anděly na chůdách a děti na nafukovací balónky. Pro věrné zákazníky bude připraven VIP lounge s občerstvením. Sváteční atmosféru podpoří 22. prosince stylový doprovodný program, v rámci něhož vystoupí baletní přípravka Terpsichore (17–19 hodin) a gospelový soubor Zuzana Stirská & Fine Gospel Time (19–22 hodin). Věrní zákazníci, kteří se 22. prosince od 17 do 22 hodin prokáží účtenkou v hodnotě alespoň 1 000 Kč za nákup v jakékoli prodejně Centra Chodov, dostanou od centra jako dárek tradiční sváteční květinu, tak zvanou vánoční hvězdu. Při splnění stejné podmínky po první dva dny Xmas Night Shoppingu (v rozmezí 18–22 hodin) získá prvních 500 z nich i poukaz v hodnotě 200 Kč k nákupu vánočního stromečku. Až do 31. prosince 2014 mohou navíc soutěžit na facebookovém profilu centra www.facebook.com/centrumchodov o březnový zájezd na Kapverdské ostrovy.
 

Související články