Zničené vlasy? S tím je teď konec. Vyhrajte péči pro vaše vlasy

Dáváte svým vlasům pořádně zabrat a to nemluvím o létě, kdy vlasy trpí ještě víc. Barvení, kulmování, žehlení… To všechno se na nich ať se vám to líbí nebo ne jistě podepsalo. Poradíme vám, jak je dostat opět do kondice a navíc si to můžete vyzkoušet na vlastní hřívu.

Věděla jste, že na hlavě máme něco kolem 100 tisíc vlasů, z nichž každý má svoji životnost 2- 6 let? Pravidelně dochází k jejich obměně a vypadávající vlasy jsou nahrazovány novými. Denně může vypadnout až 100 vlasů, což je přirozené. V nejlepší kondici jsou mezi 20. – 30. rokem života a poté nastupuje jejich stárnutí. Kvalitu vlasů výrazně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu, životní styl a složení stravy.

Limitovaná edice Revitalon FORTE obsahuje Turban ze 100% bavlny z dílny módní návrhářky Zuzany Bottkové.

Revitalon Forte jsou kapsle k nitřnímu použití se speciální recepturou. Přinášejí vlasům a vlasové pokožce přirozenou výživu, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a jejich vzhled. K hlavním účinným složkám přípravku patří aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a rostlinné extrakty.

Základem každého vlasu je z 90 procent keratin. Jde o bílkovinu, složenou především z aminokyselin methioninu a cysteinu. Právě tyto zodpovídají za kvalitu vlasů. Čím více keratinu dokáže vlas vytvořit, tím je pevnější, lesklejší a tím více je schopen odolávat mechanickému zatížení a působení vlasové kosmetiky.

Kapsle Revitalon Forte obsahují nejen základní kameny pro tvorbu keratinu, ale navíc vitamíny a minerální látky, např. vitamín C, B, biotin, zinek, selen, měď nebo křemík a rostlinné extrakty z kopřivy, přesličky rolní, prosa a pšeničných klíčků. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně po dobu 2 – 3 měsíců. Navíc v balíčku limitované edice najdete bavlněný turba na vlasy.

Od kořínků po konečky  

Intenzivní vlasová kúra. Omezuje vypadávání vlasů. Podporuje růst vlasů.
Intenzivní vlasová kúra. Omezuje vypadávání vlasů. Podporuje růst vlasů.

Nezapomeňte také použít vlasový stimulátor, jenž pečuje o zdraví vlasů od kořínků, posiluje vlasovou strukturu a zvyšuje pevnost vlasu. Snižuje tvorbu toxinů ve vlasových folikulech a tím omezuje  vypadávání.  Zatímco obsažený kofein a přírodní extrakty z obilných klíčků stimulují růst nových vlasů, obsažené vitamíny, kyselina hyaluronová a panthenol vyživují  a regenerují vlasy i  pokožku hlavy.

Vlasový stimulátor Revitalon s unikátní  kombinací účinných látek efektivně snižuje vypadávání vlasů a viditelně zlepšuje jejich kvalitu. Aplikuje se  do mokrých nebo suchých vlasů jemnou masáží. Pro viditelný výsledek postačí 3 měsíční kúra. Doporučuje se kombinovat  s aktivačním šamponem Revitalon.

Extra soutěž navíc

Zapojte se s námi do soutěže a můžete vaší hřívě dopřát mnohem víc. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme celkem o 10 dárkových balíčků.

Soutěžní otázka

161845