FACESTARŽivotní stylZlaté Vánoce: tyhle dárky rozzáří oči celé vaší rodině

Zlaté Vánoce: tyhle dárky rozzáří oči celé vaší rodině

Pokud stále přemýšlíte nad tím, co svým blízkým nadělit, podívejte se na tipy na luxusní zlaté dárky. Zlatá barva k Vánocům prostě patří a kouzlu lesku může podlehnout každý z vás.

Zlatá barva může mít mnoho podob. Třpytivé oblečení a blýskavé doplňky to je zkrátka to, co máme na Vánocích rádi. A nejen to. Blýsknout se u vás doma můžete ozdobami, vyzdobit svůj domov. Zlatá se může přitažlivě třpytit, připomínat barvu slunce, kovově lesknout anebo mít decentní matný finiš. Díky zlatým dárkům darujete punc luxusu i eleganci. Ať už dáte na flitry, drobné třpytky nebo blýskavou nášivku, všechno se počítá! Nebojte se kombinovat s jednoduchou bílou košilí nebo černými džínami a můžete v blýskavém topu či sukni vyrazit klidně i do práce.

zdroj: redakce facestar
zdroj: redakce facestar

Zlatý styl a elegance

Zlaté také mohou být kabelky a boty, a v neposlední řadě samozřejmě šperky. Každý drobný detail je důležitý. Stačí třeba jen třpytivý podpatek nebo špička, blýskavý kamínek v náušnicích nebo metalická klopa na psaníčku.

zdroj: redakce facestar
zdroj: redakce facestar
zdroj: redakce facestar
zdroj: redakce facestar

Třpitivé Vánoce

Zlatá barva je příjemným zpestřením interiéru a neurazí ani minimalisty. Většinou si tuto barvu spojujeme primárně se šperky, které patří k nejoblíbenějším dárkům.

zdroj: redakce facestar
zdroj: redakce facestar

Zlatá je také barvou luxusních vůní, kosmetiky, ale překvapivě dobře sluší i elektronice.

[ngg src=“galleries“ ids=“21″ display=“basic_slideshow“ gallery_width=“686″ gallery_height=“686″ thumbnail_link_text=“GALERIE OBRÁZKŮ“]

Zlatá technika (zdroj: archiv firem)

[ngg src=“galleries“ ids=“22″ sortorder=“230,233,229,232,227,228,231″ display=“basic_slideshow“ gallery_width=“686″ gallery_height=“686″ thumbnail_link_text=“GALERIE OBRÁZKŮ“]

Související články