Zlaté Vánoce: tyhle dárky rozzáří oči celé vaší rodině

foto archiv freepik

Pokud stále přemýšlíte nad tím, co svým blízkým nadělit, podívejte se na tipy na luxusní zlaté dárky. Zlatá barva k Vánocům prostě patří a kouzlu lesku může podlehnout každý z vás.

Zlatá barva může mít mnoho podob. Třpytivé oblečení a blýskavé doplňky to je zkrátka to, co máme na Vánocích rádi. A nejen to. Blýsknout se u vás doma můžete ozdobami, vyzdobit svůj domov. Zlatá se může přitažlivě třpytit, připomínat barvu slunce, kovově lesknout anebo mít decentní matný finiš. Díky zlatým dárkům darujete punc luxusu i eleganci. Ať už dáte na flitry, drobné třpytky nebo blýskavou nášivku, všechno se počítá! Nebojte se kombinovat s jednoduchou bílou košilí nebo černými džínami a můžete v blýskavém topu či sukni vyrazit klidně i do práce. 

Zlatý styl a elegance

Zlaté také mohou být kabelky a boty, a v neposlední řadě samozřejmě šperky. Každý drobný detail je důležitý. Stačí třeba jen třpytivý podpatek nebo špička, blýskavý kamínek v náušnicích nebo metalická klopa na psaníčku. 

Třpitivé Vánoce

Zlatá barva je příjemným zpestřením interiéru a neurazí ani minimalisty. Většinou si tuto barvu spojujeme primárně se šperky, které patří k nejoblíbenějším dárkům.

Zlatá je také barvou luxusních vůní, kosmetiky, ale překvapivě dobře sluší i elektronice.

Zlatá technika