Že už nestíháte zhubnout do plavek? Ale ano, možnosti existují!

O hubnutí se před létem každoročně napíše spousta článků. Nejčastějšími radami jsou změna jídelníčku a cvičení. To by sice opravdu měl být základ, ale nyní, když už máme červen, je jasné, že léto začíná nabírat na obrátkách, a proto na formování postavy do plavek už nezbývá moc času. 

Tohle hubnutí před dovolenou stihnete!

Nemusíte ale zoufat, víme o několika metodách, s nimiž dosáhnete kýženého výsledku snadno a rychle.

Pryč s tuky pomocí mrazu

To, že zhubnete do letního oblečení pomocí mrazu, je sice poměrně legrační představa, nicméně výsledky jsou znatelné okamžitě po proceduře. Ošetření Cooltech je kryolipolýza, která probíhá za teploty – 8 stupňů Celsia. Tukové buňky jsou mrazem natolik rozpuštěné, že k hubnutí dochází ještě tři měsíce poté.

Ochlazovací zákroky, které nabízejí kosmetické salony, jsou s Cooltech nesrovnatelné. Podle klinických studií dochází k úbytku až 80 % tuku během čtyř měsíců. Metoda je navíc vhodná pro různé partie – břicho, stehna, hýždě, záda, paže i boky. Podstoupit tuto lékařskou metodu hubnutí můžete na klinice Asklepion, která je už od roku 1996 lídrem estetické medicíny u nás.

Podpora pro ještě lepší účinek

Aby byl účinek hubnutí pomocí mrazu ještě větší, je dobré ho doplnit dalšími neinvazivními procedurami. Mezi ně patří série kosmetických ošetření LPG nebo Velashape. Obě možnosti mají skvělé výsledky, které z vás učiní královnu či krále pláže – metody jsou totiž vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

LPG odstraní celulitidu

LPG znamená kosmetickou lipomasáž, která zmaximalizuje metabolismus kůže, odstraňuje tuky a napomáhá v proudění lymfy. Kromě snížení tuku jsou jejímu výsledky i vymizení celulitidy, která trápí mnoho žen, a zpěvnění kůže. Vhodná je proto hlavně na zadeček a stehna, tedy místa, kde se nepříjemná pomerančová kůže objevuje nejčastěji.

Zhubnout do plavek lze snadno a rychle!

I teplo pomáhá 

Cooltech pracuje s mrazem, Velashape naopak s teplem. A výsledky má skvělé. Po pouhých čtyřech ošetřeních uvádějí klienti úbytek až téměř 8 centimetrů v pase.

Sice se říká, že se nic nemá odkládat, ale tato řešení formování postavy na poslední chvíli mají své klady. Tak pokud se chcete v plavkách letos cítit opravdu skvěle, dejte na ně!