FACESTARKulturaZAŽIJTE NA KONCERTĚ EROSE RAMAZZOTTIHO ŽHAVÝ PODZIM S DOTEKEM ITÁLIE

ZAŽIJTE NA KONCERTĚ EROSE RAMAZZOTTIHO ŽHAVÝ PODZIM S DOTEKEM ITÁLIE

 

 

Italové platí nejen za pohledné, ale především vášnivé muže. Ve chvíli, kdy se k těmto devizám přidá ještě hudební talent, sex-idol je na světě. Nejinak je tomu v případě Erose Ramazzottiho, který je právem označován za italskou popovou superhvězdu. Za svou více jak třicetiletou kariéru má na kontě přes 50 milionů prodaných alb a to nejnovější, v řadě třinácté a nesoucí název Perfetto, přijíždí již 30. 10. 2015 představit svým fanouškům (a především fanynkám) také do pražské 02 Areny

Ramazzottiho rozsáhlá diskografie, z níž na pražském koncertě samozřejmě zazní největší hity, potom čítá i množství duetů, na nichž zpěvák spolupracoval s takovými hvězdami, jako je Cher (Piu Che Puoi), Anastacia (I Belong To You), Tina Turner (Cose Della Vita), Ricky Martin (Non Siamo Soli) nebo Andrea Bocelli (Nel Cuore Lei).

and

Nová deska Perfetto, s jejíž prezentací se Ramazzotti vrací do Čech po dvou letech od úspěšného koncertního turné NOI, může byt potom pro zpěvákovy příznivce překvapením. Na typické balady totiž dochází až v jejím závěru, většina ze čtrnácti víceméně popových songů má obsahově velmi osobní charakter a odráží i zpěvákovo otcovství a jeho prožitky z posledních let (což rozhodně docení především ti, kteří ovládají italštinu).

Ramazzotti se navíc žánrově obrací zpět k hudebním kořenům, vedle návratu ke klasickému popu tak pilotní singl alba, Alle Fine Del Mondo, odkazuje kytarovým zvukem k tradici country.

Ať už je tedy pro vás Ramazzottiho hudba srdcovou záležitostí, nebo si jen toužíte zpestřit pochmurné podzimní dny kulturním zážitkem, který zahřeje na těle i na duši (emocionální balady jsou totiž zpěvákova specialita), určitě byste neměli na jeho koncertě chybět. Italské „perfetto“ znamená totiž v češtině „skvělý“ či „dokonalý“ – a přesně takový bude i večer strávený ve společnosti italské megastar. Poslední vstupenky jsou ještě k dostání zde.

 

 

Související články