FACESTARKrásaZAPOMEŇTE NA SKALPEL! DARUJTE POD STROMEČEK MLADISTVÝ VZHLED BEZ BOLESTI!

ZAPOMEŇTE NA SKALPEL! DARUJTE POD STROMEČEK MLADISTVÝ VZHLED BEZ BOLESTI!

Dožíváme se vyššího věku

Dožíváme se vyššího věku

Medicína na vysoké úrovni jde ruku v ruce s tím, že se dožíváme stále vyššího věku, a tak čím dál více řešíme problémy s uvadající pletí a prohlubujícími se vráskami. Plastické operace už patří k běžným chirurgickým zákrokům, zvyšuje se poptávka po dermatologických odbornících a téměř každá žena má svou kosmetičku. Jednoduše děláme vše proto, abychom měli krásnou zdravou pleť a abychom se cítili mladě a sebevědomě.

Ideální krém proti vráskám

Každá žena touží po tom dopřát své pokožce péči potřebnou k zachování mladistvého svěžího vzhledu, a proto darujte kosmetiku, která pomůže pleť rozzářit, která má okamžitý liftingový efekt a která dokáže zredukovat vrásky a předejít novým. Krém proti vráskám je pro péči o zralou pokožku ideální, protože dopomůže k omlazení. A když už budete objednávat pro kamarádku, vezměte také jeden pro sebe.

Jak si vybrat

Nabídka kosmetických přípravků pro odstranění vrásek je bohatá a je těžké se zorientovat a správně vybrat vhodnou péči s prokazatelnými výsledky.  Přinášíme vám několik tipů na vánoční sady s omlazujícími krémy, které vám ulehčí hodiny hledání.

Vichy
Neovadiol (Proti ztrátě hutnosti pleti)

andand

Vichy
Neovadiol Magistral (Proti ztrátě hutnosti pleti)

La Roche-Posay
Redermic (Péče proti vráskám)

andand

La Roche-Posay
Substiane (Péče pro zralou pleť)

Lancôme
Advanced Génifique Aktivátor Mládí

and

L´Oréal
L´Oréal Paris Age Specialist 55+ (Boj proti stárnutí)

andand

L´Oréal
L´Oréal Paris Age Perfect

 

Související články