Soutěž ukončena. Zapoj se a vyhraj žhavou novinku na opalování od Biodermy!

Léto je už v plném proudu, a tak je na čase zasoutěžit si na Facestaru o kvalitní sluneční kosmetiku. Nezapomínejme totiž na to, že krásné opálení s sebou nese i jistá zdravotní rizika, kterým je třeba předcházet.

Jak své tělo, pleť a vlasy chráníte před slunečními paprsky vy? Kvalitní opalovací krém by měl být v létě povinnou výbavou každé tašky či kabelky. Nezdravé opalování totiž přináší předčasné stárnutí pleti i pokožky, ošklivé pigmentové skvrny či onemocnění kůže. Pro nás ženy, je ovšem touha po čokoládové pokožce tak silná, že zapomínáme na tyto negativní dopady.

Novinka Photoderm opalovací mlha.
Užijte si léto na maximum a nezapomínjte o sebe pečovat. Bioderma a jejich žhavá novinka, opalovací mlha, vám v tom pomůže.

Letní soutěž vám přináší možnost vyhrát nabitý balíčk pro bronzové opálení a v něm i naprostou novinku od firmy Bioderma. Jejich opalovací mlhu si rozhodně zamilujete, stejně jako my holky v redakci.

Jde o produkt, který se snadno nanáší, osvěžuje a je odolný proti vodě. Nanášet si ho můžete i na mokrou pokožku, což se hodí jak u vody, tak při sportu. Photoderm opalovací mlha se prodává s SPF 30 ochranou nebo i s maximální ochrnaou SPF 50+. V neposlední řadě je vhodný opravdu pro každého, jelikož se dá použití na tvář, tělo i vlasy.

Nabitá soutěž s BIODERMOU za tři tisíce…

Jak ho tedy získat? Buď si ho zajdete koupit do nejbližší lékárny nebo se zapojíte do naší soutěže a odpovíte na tuto soutěžní otázku.

Navíc vám k tomu přidáme Opalovací krém na obličej s maximální solární ochranou pro pleť intolerantní, pleť světlou s pihami a pleť vystavenou intenzivnímu slunění (hory, tropy…). 

A také pro žíznivou pokožku po slunění Hydrabio Sérum Intenzivní hydratační sérum, jenž zjemňuje a rozjasňuje, udržuje hydrataci i na povrchu vaší pokožky. Stačí nanést na obličej a krk večer po důkladném očistění pleti po celodenním pobytu na sluníčku.

Soutěžní otázka

SPF (Sun Protection Factor)SBF (Sun Bronze Factor)BBS (Bronze Both Sun)

Letní soutěž s firmou Bioderma.
Kdo by nechtěl vyhrát nabitý opalovací balíček? Stačí odpovědět na otázku a je váš.

Soutěž probíhá na Facebooku i Instagramu. Tři šťastlivci získají dárkový balíček na dovolenou. Pokud si tedy chcete užít bronzové opálení na maximum, rozhodně sledujte Facestar!

Gratulujeme a výhry posíláme: Tereza G., Brno, Eliška T., Hodonín, Iveta K., Praha.