FACESTARŽivotní stylZáběry jako z jiného světa. Ultraširokoúhlý objektiv telefonu Mate 40 Pro vás...

Záběry jako z jiného světa. Ultraširokoúhlý objektiv telefonu Mate 40 Pro vás uchvátí

Špičkové foto technologie jsou už dávno součástí chytrých telefonů. Ty umožňují uživatelům dosáhnout profesionálních snímků za pomoci sofistikovaných zařízení, která se jim vejdou do kapsy. Jedna ze značek však svými fotografickými schopnostmi vyniká. Huawei sbírá úspěchy s bezkonkurenčními fotoaparáty, což potvrzuje i nejnovější vlajková loď společnosti, smartphone Mate 40 Pro. 

Již po tři generace řady Mate si mohou uživatelé vychutnávat rostoucí potenciál širokoúhlých snímků. Ve spolupráci s uznávanou značkou fotoaparátů Leica převzala společnost Huawei během pouhých tří let základní ultraširokoúhlý objektiv a přeměnila jej na nejmodernější fotoaparát nově vydaného Mate 40 Pro.

Výsledkem tohoto spojení je působivá fotografie s profesionálními parametry. Pojďme se podívat blíže na nový fotoaparát telefonu Huawei Mate 40 Pro, který potěší všechny, kdo rádi pořizují špičkové snímky přes smartphone.

Širé krajiny i kvalitní skupinové fotografie

S ultraširokoúhlým fotoaparátem Huawei a Ultra Vision Selfie Camerou se do vašeho záběru vejde opravdu všechno, ať už jsou to hory, mrakodrapy nebo velká skupina přátel. Díky širokému zornému poli smartphonu Mate 40 Pro už nemusíte donekonečna natahovat ruku, abyste do skupinového selfie dostali všechny přátele. Potenciál objektivu oceníte i při fotografování dalekosáhlé krajiny, kterou v porovnání s jinými telefony zachytíte v celé své kráse a rozsahu.

Skupinové fotky bez rybího oka

Zkreslení je na fotografiích smartphonů příliš častým a zároveň přehlíženým elementem. Algoritmus korekce zkreslení v Mate 40 Pro je ve srovnání s ostatními možnostmi na trhu jedinečný. Některým výrobcům telefonů se na to sice podařilo vyzrát výrazným efektem „rybího oka“, ten ale skupinové fotce škodí roztažením lidí na okrajích záběru.

S Huawei Mate 40 Pro ale na deformaci na fotkách zapomeňte. Protáhlého obličeje se nemusíte obávat, ať už stojíte na snímku kdekoliv.

Užijte si ostrý a vyvážený obraz

Ultra Wide Cine Camera však není navržena jen pro účel kvalitních širokoúhlých fotografií. Je vybavená také nejlepším hardwarovým a softwarovým řešením společnosti Huawei pro vytváření vyvážených snímků. Mate 40 Pro dokáže maximalizovat příjem světla a vytváří ostrý a detailní obraz s bohatými barvami. Vděčí za to obrovskému 1/1,53” snímači, který převyšuje výkon svých největších konkurentů, a pixelům o velikosti 1,6 μm.

Dokonce i v náročných světelných podmínkách, kdy se například objekt ve stínu nachází v kontrastu s prosvětleným oknem za sebou, optimalizují inteligentní algoritmy světlo a detaily v popředí snímku, aniž by barvy byly přesycené nebo se detaily v pozadí ztrácely.

Snadné použití za každého světla

Dostáváme se k možná nejpůsobivějšímu rysu Ultra Wide Cine Camery, který oceníte až po setmění. Na rozdíl od jiných zařízení na trhu nemusíte přepínat do nočního režimu, abyste pořídili prvotřídní snímky ve tmě. Huawei Mate 40 Pro si poradí i v náročných světelných podmínkách – zpracovává různorodé zdroje světla, jako jsou pouliční lampy nebo neonové nápisy, odstraňuje odlesky a vytváří neuvěřitelně lehké barvy. Pokud chcete na smartphonu pořizovat ty nejlepší noční snímky, je pro vás Mate 40 Pro jasnou volbou.

Na telefonu Mate 40 Pro najdete také Huawei AppGallery, bezpečnou platformu aplikací, která v současnosti obsahuje tisíce populárních aplikací a další každý den přibývají. Oficiální vyhledávač Huawei, Petal Search, nabízí uživatelům po celém světě místo pro vyhledávání oblíbených aplikací, včetně Instagramu, Facebooku nebo WhatsAppu, ale také novinek, videí, obrázků, nákupů, letenek a místních firem.

Související články