FACESTARKulturaZABAVTE VAŠE RATOLESTI! 8 KNIH, KTERÉ PROCVIČÍ LOGICKÉ MYŠLENÍ A PODPOŘÍ JEJICH...

ZABAVTE VAŠE RATOLESTI! 8 KNIH, KTERÉ PROCVIČÍ LOGICKÉ MYŠLENÍ A PODPOŘÍ JEJICH FANTAZII!

1. Robinson Crusoe – pro děti
Tradiční příběh o nejslavnějším trosečníkovi, který je převyprávěný tak, aby mu s pomocí krásných ilustrací porozuměly děti.

1. Robinson Crusoe – pro děti
Tradiční příběh o nejslavnějším trosečníkovi, který je převyprávěný tak, aby mu s pomocí krásných ilustrací porozuměly děti.

2. Hurvínkova cesta do Tramtárie
Chyběli vám Hurvínek a Mánička? Nyní jsou zpět a znovu s neuvěřitelným dobrodružstvím! Stačilo to k tomu málo. Jen aby se Hurvínek trochu nastydl, Mánička mu pak předčítala z pohádkové knihy a tím to celé začalo.

3. Nakresli a smaž – Kreslíme domácí zvířátka
Nechte své ratolesti, aby se naučily kreslit jejich nejmilejší zvířátka! Stačí vzít do ruky přiložený fix, postupovat podle jednoduchého návodu a zvířátka jsou hned na světě!

4. Dyslexie – Detektivní úkoly pro malé čtenáře
Pomozte svým dětem odstranit problémy se čtením novou netradiční metodou. S touto knížkou se stanou bystrými detektivy, kteří luští záhady skryté v textech a hrají si s písmenky a slovíčky v celé řadě nápaditých cvičení.

5. Julinka a její zvířátka – Chůvy v akci
Jmenuje se Julinka a až bude velká, chce se stát zvěrolékařkou. Stráví celý týden na zvířecí farmě u své kamarádky. Chcete vědět, jak je náročné starat se o zvířecí miminka?

6. BLUDIŠTĚ – pro šikovné děti – oranžová 
Připravte své děti na zapeklité úkoly! Nechte je stát se automobilovým závodníkem, aby našly nejrychlejší cestu do cíle. Nechte jim pomoci princi dojet do hradu, kde čeká krásná nevěsta. Zábavnou formou si zbystříte jejich pozornost, procvičíte logické myšlení a zlepšíte pohotovost.

7. Spirit Animals – Zrození hrdinů  
Vydejte se do světa, ve kterém každé dítě prochází zkouškou, aby zjistilo, jestli dokáže přivolat své spirituální zvíře. Hrstce vyvolených, kteří tuto schopnost mají, přinese svazek mezi člověkem a zvířetem výjimečné schopnosti. Daleko od sebe, v různých koutech světa, podstoupí Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan tajemný rituál. Objeví se světelné záblesky a z nich vystoupí vlk, leopardice, panda a sokolice. V ten okamžik je budoucnost dětí, jejich zvířat a konečně celé země Erdu zpečetěna.
V dávno zapomenutých končinách země se totiž začala probouzet temná síla, která se chystá ovládnout svět. Čtyři hrdiny a jejich zvířata čeká těžká zkouška.

8. ELYONOVA ZEMĚ – Hvězdný poutník 
Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, leží Elyonova země plná magických tajemství. Dlouhá plavba zavedla Alexu a její přátele k pěti kamenným sloupům, kde odhalují další tajemství a čelí mnohým magickým silám. Zlo se nehodlá vzdát a ničí domovy nových přátel. Alexa riskuje vše, aby našla cestu domů a smysl života.

Uvedené tituly můžete zakoupit v knihkupectví Fragment na webových stránkách www.fragment.cz 

Související články