FACESTARŽivotní stylZÁBAVA PRO CHLAPY: ORIGINÁLNÍ DÁRKY BEZ STRESU? TĚCHTO 7 NAJDETE NA JEDNOM...

ZÁBAVA PRO CHLAPY: ORIGINÁLNÍ DÁRKY BEZ STRESU? TĚCHTO 7 NAJDETE NA JEDNOM MÍSTĚ!

Dopřejte svým mužným polovičkám a dalším mužům ve vašem okolí audioknihy, které svou mužnost hlásají už v samotnémnázvu! Audioknihy pro muže najdete na portálu Audiolibrix – a snimi ty nejlepší společníky, se kterými si užijí pořádnou pánskou jízdua rozhodně se nebudou nudit.

Dopřejte svým mužným polovičkám a dalším mužům ve vašem okolí audioknihy, které svou mužnost hlásají už v samotnémnázvu! Audioknihy pro muže najdete na portálu Audiolibrix – a snimi ty nejlepší společníky, se kterými si užijí pořádnou pánskou jízdua rozhodně se nebudou nudit.

Muž jménem Ove

Kniha švédského spisovatele Fredrika Backmana je laskavý příběh, který ovšem vychází z velmi drsných životních zkušeností hlavního hrdiny. Tento muž, se kterým se život opravdu nemazlil, se rozhodne spáchat sebevraždu. Do sousedství se však nastěhují lidé, kteří mu jeho pokusy vždycky náhodně překazí. Vzdor tématu se jedná o skutečně milý příběh plný vtipných situací.

Muž z ostrova Lewis

Tento detektivní román je druhým dílem trilogie, jejíž úvodní kniha Skála vtrhla do českých vod na jaře loňského roku. Audioknihu načetl herec Jiří Dvořák, jehož tajemný hlas jen umocní posluchačský zážitek z detektivky. Kniha pojednává o rodinné tragédii a dávných tajemstvích a děj je situován na nehostinné souostroví Hebridy, které patří ke Skotsku.

Muž se psem

Detektivní parodie českého spisovatele Zdeňka Jirotky každého muže zahřeje u srdce. Tento čtivý humoristický román, který pojednává o amatérském detektivovi, pátrajícím po finančním podvodníkovi, je jako audiokniha v podání populárního hercea komika Jiřího Lábuse ještě zábavnější.

Muž bez tváře

Detektivní příběh, který napsala Dorothy L. Sayersová, je tou pravou knihou k poslechu. Detektivní amatér lord Peter Wimsey sev něm vydává po stopách neznámého vraha, který uškrtil protivného šéfa reklamní agentury a následně mu v afektu pořezal obličej k nepoznání. A jak to má ve správně vystavěné detektivce být, všechno je nakonec překvapivě jinak, než se na první poslech zdá.

and

Písečný muž

Další chladný severský thriller od Larse Keplera: Jedné chladné zimní noci se ve Stockholmu objeví mladý muž, jenž kráčí podél železničního mostu. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. Kromě toho v nemocnici vyjde najevo jeden šokující fakt: podle úmrtního listu má být tenhle člověk už sedm let mrtvý. Zabil ho sériový vrah Jurek Walter, jehož poté, co ho Joona Linna zatkl, soud poslal na léčení na psychiatrii v naprosté izolaci. Ale kde ten člověk celé ty roky byl?

Muži v ofsajdu

Nesmrtelný román Karla Poláčka Muži v ofsajdu se celý točí kolem fotbalu – jednoho důležitého mužského tématu. Fotbalové prostředí popisuje s humorem a nadsázkou skvělým jazykem vypravěče. Toto dílo je jako stvořené pro chvilky relaxu.

and

Muži, kteří nenávidí ženy

Román Stiega Larssona je známý především díky svému filmovému zpracování, nicméně právě jako audiokniha má své nezaměnitelné kouzlo. Pokud příběh ještě neznáte, určitě je to jedna z nejlepších forem, jak se chvíli nechat unášet drsným severským prostředím a rozplétat jeho tajemství. Své kouzlo však neztratí ani tehdy, když se do příběhu zaposlouchá ten, co už filmové zpracování zná. Ve zmíněných audioknihách uslyšíte hlasy známých českých herců a vypravěčů – kromě Jiřího Dvořáka a Jiřího Lábuse například také Martina Stránského, Pavla Rímského, Ladislava Mrkvičku, Oldřicha Víznera, Jana Vlasáka či Vlastimila Brodského.

and

Související články