FACESTARŽivotní stylVYZRAJTE NA MYTÍ OKEN! MÁME TIP, JAK EFEKTIVNĚ A JEDNODUŠE BUDOU DOSLOVA...

VYZRAJTE NA MYTÍ OKEN! MÁME TIP, JAK EFEKTIVNĚ A JEDNODUŠE BUDOU DOSLOVA ZÁŘIT!

Přitom právě nyní, kdy se doba slunečního svitu zkracuje, potřebujeme propouštět dovnitř co nejvíce světla, které nám dodává potřebnou energii a dobrou náladu.

Přitom právě nyní, kdy se doba slunečního svitu zkracuje, potřebujeme propouštět dovnitř co nejvíce světla, které nám dodává potřebnou energii a dobrou náladu.

Existuje způsob, jak si tuto práci zjednodušit?

Existuje. Vyzkoušeli jsme nový čistič oken VG100, který uvedla na trh společnost Vorwerk, a byli jsme nadšení, a to jak výsledkem, tak samotným procesem umývání. Je to s ním totiž daleko jednodušší. Jedním tahem okna umyjete, setřete i vyleštíte. Postará se o to utěrka z mikrovláken, koncentrovaný čisticí prostředek a gumová lišta, která všechnu vodu ihned odvede do zásobníku. Tento způsob mytí oken je snadný a zcela bezbolestný. Stačí mu daleko menší množství vody i detergentu, než bychom spotřebovali klasickým způsobem mytí. Na jednu náplň 80 ml vody a asi 5 ml detergentu totiž vyčistí plochu až 20 m2. Kromě oken samozřejmě čistí i skleněné stoly, zrcadla a další plochy s hladkým povrchem.

and

Váží necelý jeden kilogram, a proto s ním lehce můžeme pracovat i jednou rukou. Snadná je i údržba přístroje. Utěrku z mikrovláken vypereme v pračce na 60 °C a ostatní části přístroje jsou snadno omyvatelné. Tuto novinku můžete zakoupit prostřednictvím sítě obchodních zástupců Vorwerk, zákaznických center společnosti anebo v e-shopu www.vorwerk.cz. Na zelené lince 800 168 987 si můžete objednat nezávazné předvedení.

Související články