FACESTARŽivotní stylVYZRAJTE KONEČNĚ NA ÚNAVU! PROFESIONÁLNÍ MASÁŽ UVOLNÍ TĚLO I MYSL!

VYZRAJTE KONEČNĚ NA ÚNAVU! PROFESIONÁLNÍ MASÁŽ UVOLNÍ TĚLO I MYSL!

Jak si vybrat správnou masáž?

Jak si vybrat správnou masáž?

Zajisté je složité vyznat se ve všech druzích masáží, které jsou v současné době dostupné. V případě, že si nejste jisti, jakou masáž zvolit, doporučujeme obrátit se na profesionálního maséra, který by měl na základě vašich obtíží doporučit vhodnou formu masáže. Dobré jsou také doporučení a reference, zkuste se poptat svých přátel či kolegů. A s jakými nejčastějšími obtížemi klienti za maséry přichází? „Častými problémy bez ohledu na věk jsou obtíže s bederní páteří a vzpřimovačem. Klienti si často stěžují na bolesti mezilopatkových svalů. Dámy mívají problémy s lymfatickým systémem.“ říká masérka Kateřina Koudelková z BBC Wellness centra Oasis.

and andand

Jaké problémy lze odstranit?

Sportovní masáže jsou určené na uvolnění pohybového aparátu, účinně uvolní svaly a podkoží. „Zdravotní problémy řeší čínská masáž Tuina. Masáž lze efektivně využít při bolestech hlavy, psychických problémech, chronické únavě, ale i k uvolnění pohybového aparátu. Tuina se také používá jako prevence proti stresu. Lymfatická masáž řeší zpomalení metabolismu. Odpadní látky se vylučují prostřednictvím lymfatického systému a tělo se zbavuje přebytečné vody. Masáž pomáhá proti otokům, dokáže odstranit celulitidu.“ vysvětluje Kateřina Koudelková. Co se týče masáží, existují i určitá zdravotní omezení. Masáže se nedoporučují ženám na počátku a na konci těhotenství. Další zdravotní omezení jsou akutní nemoci, záněty žil a onkologická onemocnění. Výběr masáže je vždy uzpůsoben vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.

and andand

and

Uvolnění po všech stránkách

Po masáži dochází k uvolnění svalů, těla, ale rovněž také naší mysli. Odcházet byste měli s příjemnými pocity úlevy. Po masáži se doporučuje dodržovat pitný režim a nevystavovat tělo zvýšené námaze. „Osobně svým klientům doporučuji po masáži relax, v našem centru BBC Oasis mohou klienti využít relaxační část u bazénu anebo vířivku a saunu.“ dodává Kateřina Koudelková. Masáž můžete absolvovat jednou či dvakrát do měsíce, vždy záleží na vašich obtížích. Sportovní masáže lze absolvovat i častěji.

Podívejte se s námi, jak taková pravá masáž v centru BBC Oasis probíhá na našem videu zde, objednat se můžete již nyní navštivte www.fitnessbbc.cz/oasis

 

Související články