FACESTARŽivotní stylVYZKOUŠENO! MAGICKÁ SÍLA BYLINEK V KOMBINACI S KONOPNÝM EXTRAKTEM VÁS ZBAVÍ (TÉMĚŘ)...

VYZKOUŠENO! MAGICKÁ SÍLA BYLINEK V KOMBINACI S KONOPNÝM EXTRAKTEM VÁS ZBAVÍ (TÉMĚŘ) VŠECH PROBLÉMŮ!

Co kosmetika s konopím vlastně obsahuje?

Co kosmetika s konopím vlastně obsahuje?

Extrakt z konopí, který se používá do kosmetických přípravků, obsahuje velké množství léčivých látek zvaných cannabinoidy, a to především cannabidiol, který se označuje také jako CBD. Naopak obsahují velmi nízké množství psychotropní látky tetrahydrocannabinolu (THC), a proto jsou tyto přípravkyzcela legální. Přípravky s konopím pomáhají dále také na křečové žíly a záněty žil, bércové vředy, artritické a revmatické bolesti, astmatické potíže, účinně působí proti plísním, masti z konopí se používají i na popáleniny a drobné ranky, na bradavice, suchou kůži, dokonce i na nachlazení či menstruační bolesti.

Nyní můžete také nově zakoupit francovku s konopím, kterou uvádí na trh společnost Alpa, která již 100 let vyrábí tradiční francovky. ALPA farncovka KONOPÍ je lihový bylinný roztok, který se používá jako masážní prostředek. Působí regeneračně, uvolňuje ztuhlé partie, odstraňuje námahu po fyzické zátěži, vyvolává uvolnění, osvěžení a příznivě působí na celé tělo. Mimo to je ALPA francovka KONOPÍ vhodná také jako přísada do koupele a po zředění vodou k obkladům. “Mnohostranné pozitivní účinky konopí a podněty ze stran zákazníků byly důvodem, proč jsme rozšířili portfolio francovek právě o francovku s konopím. V našem portfoliu k dnešnímu dni máme i další produkty s touto léčivou bylinou – například Konopný balzám, který se u zákazníků setkal s vřelým ohlasem,” komentoval uvedení novinky Ing. Pavel Smažil, vedoucíobchodního úseku společnosti ALPA.

Jak francovku používat

Při masáži lehce vtírejte bříšky prstů 3-5x denně do úplného vetření do kůže. Nevtírejte do zánětlivě změněné kůže, do kůže podrážděné slunečním zářením nebo popálením. Pokud připravujete koupel, přidejte 10 až 20 ml přípravku na 50 l vody. Při použití obkladů, navlhčete látku vodou, silně pokapejte ALPOU francovkou KONOPÍ a přiložte na postižené místo.

and

and

Zajímavost na závěr

Víte, jak získala francovka svůj název? Původně se tak nazývala pálenka s vysokým obsahem alkoholu, která se získávala parní destilací různých druhů vína, a ta byla vyráběna především ve Francii.

Související články