Vyzkoušejte borůvky v novém hřejivém ovocném čaji TEEKANNE Blueberry

archiv Freepik.com

Sbíráte rádi borůvky? Léto sice pominulo, přesto jsou tyto malé modré perly stále na dosah. A navíc pro ně ani nemusíte chodit do lesa – díky novému ovocnému čaji TEEKANNE Blueberry si jejich lahodnou chuť můžete užít i v teple domova a vychutnat si tak v nadcházejícím podzimu hřejivou vzpomínkou na slunečné borůvkové léto.

Řada čajů TEEKANNE World of Fruits přináší záplavu ovocných chutí a nezapomíná ani na ty nejmenší sladké bobulky, které jsou známé pro svou černomodrou barvu a dužinu plnou antioxidantů.

Borůvkový čaj TEEKANNE Blueberry tak potěší všechny, kdo fandí sladké a osvěžující chuti lesních borůvek a jejich sladké lesní tóny si chtějí dopřávat bez ohledu na roční období.  I v čím dál chladnějších měsících se tak můžete povzbudit horkým pohlazením ovocného čaje s borůvkami a vychutnat si radost z těchto lesních plodů nově a intenzivně ve formě lahodného horkého nápoje.

andObjevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Podzimní soutěž na zahřátí

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balíčky, kde najdete  chutné čaje Teekanne z nové kolekce World of Fruits. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře jsou celkem 3 ceny.

Soutěžní otázka

10 kg – 20 kg20 kg – 30 kg30 kg – 40 kg

Soutěž probíhá od 13.11. - 27.11.2020

Další zajímavé informace najdete na www.teekanne.cz/cz/v-e-o-aji/znalosti-o-aji