FACESTARŽivotní stylVYUŽIJTE PROSTOR EFEKTIVNĚ! MÁME CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO DOKONALÝ ÚKLID!

VYUŽIJTE PROSTOR EFEKTIVNĚ! MÁME CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO DOKONALÝ ÚKLID!

Úložné boxy, 2 ks pomohou uložit více věcí a ochrání je před prachem, nečistotami a moly. Mají zip podél celého obvodu a štítky k popisu. Jejich rozměr je 35 x 15 x 45 cm. V nabídce jsou s květinovým vzorem.

Úložné boxy, 2 ks pomohou uložit více věcí a ochrání je před prachem, nečistotami a moly. Mají zip podél celého obvodu a štítky k popisu. Jejich rozměr je 35 x 15 x 45 cm. V nabídce jsou s květinovým vzorem.

andand

Komoda nabízí osm zásuvek dvou velikostí. Výška každé zásuvky je 17 cm, celkové rozměry komody jsou 68 x 80 x 37 cm. Čela zásuvek jsou bílá, ozdobená kovovými úchyty stříbrné barvy. Korpus komody má dekor dubového dřeva. K dostání pouze v e-shopu

Odstraňovač žmolků důkladně, šetrně a rovnoměrně zbavuje pleteniny žmolků a uzlíků. Má pohyblivou střihací hlavu s extra velkou pracovní plochou. Střih lze nastavit na čtyři různé stupně podle druhu vlny. Má dva rychlostní stupně a odnímatelný zásobník. Výrobek je z plastu a ušlechtilé oceli. V nabídce je v bílo-zelené barvě. 

and

Prostorově úsporný sušák na prádlo je opravdu velký pomocník zabírá minimum podlahové plochy, tudíž se vejde do každé koupelny. Má tři patra, které poskytují až 20 m na sušení prádla. Díky své výšce je vhodný i pro sušení delšího prádla. Součástí je síťka na sušení jemného prádla, dva držáky na drobné prádlo, sáček na kolíčky a pět ramínek. Jeho rozměry jsou 66 x 150 x 50 cm, je skládací a nenáročný na místo. K dostání pouze v e-shopu

andand

Bezkabelová napařovací žehlička umožňuje pohodlné žehlení s kabelem nebo bez něj. Nabízí funkci napařování, parního rázu, kropení, žehlení na sucho, funkci samočištění a ochrany proti přehřátí. Žehlička se nahřívá ve stojanu. Její výkon je maximálně 2000 W. V nabídce je v bílo-zelené barvě. 

Kartář na čištění spár je vhodný na spáry mezi dlaždicemi a jiné meziprostory. Má odolné plastové štětiny (měkké z jedné strany a tvrdé z druhé strany) a ergonomicky tvarovanou rukojeť s protiskluzovým povrchem softgrip. Jeho délka je 18 cm. V nabídce je v bílo-zelené barvě. 

andand

Stěrka na okna 2 v 1 s návlekem z mikrovlákna. Hadr na umývání a stěrka, které lze používat jednotlivě nebo najednou. Má odnímatelný povlak z mikrovlákna, který dokáže odstraňovat nečistoty s malým množstvím čisticího prostředku a vody a tudíž je šetrný k životnímu prostředí. Stěrka je vhodná na běžné teleskopické tyče a tyče od smetáků se šroubovacím závitem.

Další pomocníky do vašeho domu najdete již 23. června 2014 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích. V e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již od 18. června 2014.

Související články