FACESTARBydleníVYTVOŘTE HVĚZDNÝ DĚTSKÝ POKOJÍČEK! TOHLE JSOU NÁPADY, JAK PŘIPRAVIT DĚTEM KOUZELNÉ CHVÍLE!

VYTVOŘTE HVĚZDNÝ DĚTSKÝ POKOJÍČEK! TOHLE JSOU NÁPADY, JAK PŘIPRAVIT DĚTEM KOUZELNÉ CHVÍLE!

I v dětských pokojích se hvězdy vyjímají jako příjemný doplněk jejich pohádkové atmosféry. Nápadů, jak okrášlit dětský pokoj hvězdami, se jistě najde mnoho.

I v dětských pokojích se hvězdy vyjímají jako příjemný doplněk jejich pohádkové atmosféry. Nápadů, jak okrášlit dětský pokoj hvězdami, se jistě najde mnoho.

Šikovní rodiče si jistě poradí i s tak rozsáhlým projektem, jako je třeba malba noční oblohy s hvězdami na strop pokojíčku.A pokud hvězdy namalují fosforescenční barvou, která ve dne „chytá“ světlo, a když se setmí, naopak je vyzařuje, budou zářit rozhodně i oči jeho malých obyvatel.

Hvězdné dekorace můžeme tvořit z různých materiálů – z papíru, z látky či z větviček poskládaných do tvaru hvězdy (nejlépe se takto tvoří hvězda s pěti cípy – stačí najít pět stejně dlouhých klacíků a spojit jejich konce drátkem. Dekoraci pak můžeme natřít oblíbenou barvou a zavěsit je například do okna.

and

and and

and

and

Hvězdy jsou jedním z nejvděčnějších prvků, kterým lze dětský pokoj oživit a dát mu punc výjimečnosti,“ říká Šárka Richtrová ze studia Viabel, která hvězdu jako sjednocující motiv do dětských pokojů rozhodně doporučuje.  „Tvar hvězdy zaujme už kojence, malé děti doplňky s hvězdičkami přímo milují a za dostatečně cool je považují dokonce i dospívající a teenageři,“ říká Richtrová, podle níž jsou „hvězdné“ doplňky a dekorace sázkou na jistotu. Podle věku dětí pak samozřejmě můžeme volit způsob výzdoby pokojíčku. Můžou to být závěsné nebo nalepovací dekorace, tapety, magnetky, polštářky, koberce i povlečení s hvězdami v různých barvách a velikostech. Další inspiraci najdete na stránkách www.viabel.cz.

and
 

 

Související články