FACESTARBydleníVYROBTE S DĚTMI JEDNODUCHOU VÁNOČNÍ VÝZDOBU! BUDE TO ZÁBAVA A VÝSLEDKEM BUDETE...

VYROBTE S DĚTMI JEDNODUCHOU VÁNOČNÍ VÝZDOBU! BUDE TO ZÁBAVA A VÝSLEDKEM BUDETE PŘEKVAPENI!

Vánoční svícínky

Vánoční svícínky

Tyto kouzelné vánoční svícínky můžete vyrovnat do řady na okenní parapet, nebo jimi rozzářit štědrovečerní stůl či jiný kousek nábytku. K jejich výrobě potřebujete nižší skleničky z tlustého skla, lepicí tyčinku Kores, nůžky, tužku, kousek papíru atrochu cukru krupice. Na papír si předkreslíme tvar, který chceme na svícínku mít, a pečlivěj jej vystřihneme – vytvoříme tak šablonu. Používat budeme okolní papír s prostřiženým tvarem. Přiložíme jej na skleničku a sklo v místě, kde je prostřižený motiv, přetřeme lepicí tyčinkou. Šablonu můžeme přiložit na sklenici i několikrát. Jakmile jsme hotovi s natíráním lepidlem, obalíme sklenici v cukru. Ten se nachytá právě na to místo, kde je lepidlo. Lepidlo s cukrem necháme zaschnout a do sklenice vložíme malou svíčku. Lepicí tyčinkou můžeme na skleničku také malovat různé ornamenty – třeba sněhové vločky, spirály a další obrázky.

Vánoční vločka

Jednoduchou ozdobu vytvoříme z průhledné fólie, na kterou naneseme třpytivé lepidlo Kores Glitter Glue. Lepidlo nechámezaschnout a celý motiv pak vystřihneme. Když takových ozdob vyrobíme více, můžeme jimi pěkně ozdobit třeba větvičku ve váze, nebo je navěšet na okno.

and

Pomůcky, které děti ocení

K výrobě vánočních dekorací s dětmi se vám bude hodit lepidlo Chameleon. Toto lepidlo má fialovou barvu, ale po nanesení zhruba po jedné minutě zprůhlední. Pomáhá tak dětem vidět, kam už lepidlo nanesly. Dětské nůžky Kores jsou vhodné již pro děti od 4 let. Mají zaoblené špičky, takže jsou bezpečné, a dětem se dobře drží v ruce. Kores Glitter Glue je tekuté lepidlo se třpytkami. V jednom balení najdete pět třpytivých barev – červenou, modrou, zelenou, stříbrnou a zlatou v úzkých trubičkách, ze kterých se snadno aplikuje. Lepidlo je vhodné na papír, ale můžeme je použít ina jiné povrchy – například na sklo. Je smývatelné vodou.

and

Související články