FACESTARReceptyVYLEPŠETE SI SVOU KAŽDODENNÍ KÁVU AŽ 8x JINAK!

VYLEPŠETE SI SVOU KAŽDODENNÍ KÁVU AŽ 8x JINAK!

 

 

Máta

Tato káva s příchutí máty je oblíbená v době podzimu a zimy, nejenže vás zahřeje, ale pomůže proti chřipce a nachlazení. Stačí přidat do kávy cukrovou tyčinku (takovou tu co vidíte ve všech amerických vánočních filmech). Tyčinku použijte jako lžičku a zamíchejte cukr a mléko v kávě, její příjemná mátová chuť se v kávě rozpustí. Vaše káva bude chutnat jako Mátové Mocha ve Starbucksu. 

and

Med

Medem nemusíte sladit jenom čaj, ale můžete si tím osladit svoji kávu a tím i život. Med vyrovná kyselost v kávě a je zdravější než klasický cukr. Nejlepší je smíchat med se sójovým mlékem. A pokud máte ledovou kávu, med můžete použít také, na dně sklenice se vytvoří hustý „karamel“. Jak lahodné, že.

and 

Nutella

Pokud chcete k snídani kávu a horkou čokoládu v jednom, stačí přidat nebesky božskou Nutellu do vaší kávy. Stačí jedna lžíce Nutelly, která promění vaší kávu v neobyčejnou, a pokud rádi sladké, použijte lžíce Nutelly klidně tři.

 and

Arašídové máslo

Tahle kombinace může znít poněkud divně, ale logicky vzato – arašídové máslo je výborné s čokoládou a čokoláda je výborná s kávou, takže arašídové máslo bude také báječně chutnat s kávou.

 and

Kokosové mléko

Udělejte vaší kávu jemně tropickou. Kokosové mléko je podobné jako smetana do kávy, takže vaši kávu obohatí. Navíc je zdravější než umělá dochucovadla a sladidla.

 and

Koření mnoha druhů

V době podzimu „letí“ dýňové Latté a cappuccino, jenže existuje další výtečná koření do kávy, kromě toho dýňového. Zkuste například skořici, muškátový oříšek, nebo dokonce vanilkový extrakt. Záleží na vaší chuti.

 and

Semínka Kardamomu

Kardamom pochází z Indie a dokáže v kuchyni vykouzlit zázraky. Po přidání semínek do nápoje, se káva promění v exotický zážitek, navíc je Kardamom používán v ajurvédské medicíně, takže má léčivé vlastnosti.

 and

Karamel

Karamel je výbornou volbou pro obohacení vaší kávy a dá se jednoduše vyrobit doma. Přestaňte utrácet peníze za drahé karamelové Caffè latte, vytvořte si jej doma. Vyhněte se sirupům a raději roztavte karamelové bonbony.

and

A jakou kávu si uděláte vy?

Související články