Vyhrajte stylovou vestavbu Whirlpool nebo vouchery v hodnotě 2500 Kč!

Ať už se chystáte zařídit vysněnou novou kuchyni, nebo chcete dát jiskru stávající kuchyni modernějšími spotřebiči, máte před sebou spoustu možností. Poradíme, jak vybrat ty nejvhodnější spotřebiče nejen do běžných kuchyní v bytech, ale i do těch docela maličkých v garsonkách nebo naopak do velkorysejších kuchyní, v nichž můžete i tančit. A můžete i vyhrát skvělé ceny!

Zabudovat nebo postavit?

První otázkou, kterou zpravidla řešíte, je zda zvolit volně stojící nebo vestavné spotřebiče. „Vestavné spotřebiče získávají stále větší oblibu a zvolna nahrazují volně stojící – to platí hlavně  o sporácích, které postupně ustupují samostatně ovládané varné desce a troubě s možností umístění v mnohem pohodlnější výšce pasu. Kuchyně s vestavnými spotřebiči také působí estetičtěji: spotřebiče můžete designově dokonale sladit a umístit nejen nad sebou, ale u větších kuchyní i v jedné pohodlné horizontální linii. Vyhnete se také obtížně čistitelným spárám mezi nábytkem a spotřebiči,“ radí Darina Papáčová, odbornice společnosti Whirlpool.

Vestavné spotřebiče jsou navíc zpravidla vybavené mnohem zajímavějšími funkcemi, které vám podstatně zjednoduší každodenní rutinu v kuchyni. Rozhodně to platí například pro varné desky, pečicí trouby a mikrovlnky. Jak tedy zařídit funkční varné centrum?

Multifunkčnost

Trouby se liší svým objemem, a to podstatně. Pokud si chcete ušetřit nepříjemné překvapení, kdy se vám třeba nedělní kachna do trouby nevejde, zbystřete. „Větší rodiny nebo domácnosti, kde se hodně peče, rozhodně využijí velké trouby o 73 litrech vnitřního objemu. Výhodné je i to, že umožňují péct až na čtyřech úrovních najednou, aniž by se smíchaly chuti a vůně,“ radí Darina Papáčová a dodává: „Svátečním kuchařům v malých bytech zpravidla postačí spotřebiče o objemu kolem 40 litrů.“ 

  and

Jestli oceníte i pomocnou ruku, přizvěte si domů inteligentního asistenta. „Inteligentní technologie 6. SMYSL snímá pomocí senzorů důležité parametry prostředí v troubě. A podle zvoleného receptu automaticky nastaví a také průběžné upravuje čas, teplotu a u parních trub i vlhkost vzduchu. Formou jednoduchých pokynů v češtině vás provede krok za krokem celým procesem přípravy jídla, takže se můžete směle pustit i do náročnější kulinářské kreace,“ doplňuje Darina Papáčová. 

Vařte pod parou

Vedle klasického pečení a grilování se v troubách stále více zabydluje i pára. Není divu – tento báječný kulinářský vynález vám zajistí svěží křupavou zeleninu bez soli, lahodné, šťavnaté maso i nadýchané dezerty a ušetří vám až třetinu času. Zatímco před lety byly parní trouby vyloženě luxusní záležitostí, jsou stále dostupnější. Tato investice se vám rychle vrátí v podobě zdravého jídla i netušených kuchařských možností.

Stejný design

V páru s pečicí troubou se zpravidla pořizuje i mikrovlnná trouba – měla by být od stejného výrobce a ve stejném designu, aby byla stejná barva nerezu i skla a výsledný vzhled jednotný a harmonický.

Multifunkční talenti

Někdy se může se stát, že máte málo místa pro oba spotřebiče. V takovém případě je pro vás možná tou nejlepší volbou multifunkční mikrovlnná trouba, která dovede nejen ohřívat, ale i plnohodnotně péct horkým vzduchem jako tradiční trouba. A také grilovat nebo vařit v páře pomocí speciální nádoby. Může i zapékat a dokonce také smažit do křupava – jako třeba horkovzdušná fritéza. Tuto unikátní technologii Crisp pro zapékání dokřupava, respektive CrispFry pro horkovzdušné smažení mají spotřebiče Whirlpool.

Možná, že je pro vás jako stvořená jiná novinka – turbo trouba. „Kombinuje výhody tradičního a horkovzdušného pečení, a mikrovln. Představuje vlastně dva samostatné spotřebiče v jednom, a nenárokuje si víc, než 45 cm na výšku. S její pomocí připravíte spoustu dobrot v polovičním čase, a vejde se i do nejmenšího 1+KK,“ dodává Darina Papáčová. 

and

Indukce nabitá funkcemi

Varné desky jsou obvykle široké 60 cm, na trhu však najdeme i nestandardní rozměry, třeba 65 cm nebo i 86 cm s integrovaným odsavačem par. Systém Power Management umožní připojit varnou desku do běžné sítě na 230 V. Ty kvalitní desky vám navíc pomocí senzorové technologie 6. SMYSL zjednoduší život v kuchyni díky automatickým funkcím, a také optimalizují spotřebu energie. Praktická je i možnost propojovat plotýnky do větší boční nebo zadní plochy podle toho, jak velké nádobí zrovna používáte. Nebo měnit intenzitu ohřevu pouhým posouváním nádobí po flexibilní ploše varné desky, aniž byste se dotkli ovládání.

Pečte, vařte, chlaďte, myjte – a odměňte se na Vánoce!

Kdo by neměl rád dárky! Když už si budete pořizovat nové kuchyňské vybavení, proč nezískat i něco navíc? Při nákupu jakýchkoliv vestavných spotřebičů Whirlpool od 1.10.2020 až do konce roku za 25 000 Kč nebo více se můžete se odměnit dárkem v hodnotě 2 500 Kč. Po registraci na stránkách www.whirlpool.cz totiž získáte kupon v této hodnotě pro výběr zboží u partnerů kosik.cz, delimano.cz nebo TETA. Můžete si tak třeba naplnit novou chladničku dobrotami, vybavit kuchyni malými domácími spotřebiči, nebo si vybrat něco pro vlastní krásu v síti drogerií TETA. Více informací o vánoční akci Whirlpool najdete zde: na tomto odkazu.

and

Vánoční soutěž 

Připravili jsme pro Vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát opravdu exkluzivního pomocníka do vaší vysněné kuchyně. Na jednoho z vás, kdo správně odpoví na soutěžní otázku, čeká luxusní multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool W9 MD260 IXL se senzorovou technologií 6. SMYSL a s ovládáním na dálku, která dovede nejen ohřívat a rozmrazovat, ale i plnohodnotně péct horkým vzduchem jako tradiční trouba. A také grilovat nebo zdravě vařit v páře pomocí speciální nádoby. Může i zapékat s krustou a dokonce také smažit do křupava díky unikátní funkci Crisp a CrispFry. 

Vouchery pro tři výherce

A na další tři šťastlivce kupón na zboží podle vlastní volby v hodnotě 2500 Kč na kosik.cz, delimano.cz nebo v síti TETA. Můžete se tak zásobit něčím dobrým k snědku na kosik.cz a nechat si dovézt nákup až ke dveřím. Nebo si před Vánoci vybrat malé spotřebiče a potřeby do domácnosti na delimano.cz. A pokud byste přivítali něco jen pro sebe, můžete se hýčkat něčím pro vlastní krásu z kamenných prodejen TETA v celé republice.

Soutěžní otázka

Na všechny modely praček a sušiček WhirlpoolNa všechny modely vestavných spotřebičů Whirlpool z kategorií: vestavné horkovzdušné trouby, vestavné mikrovlnné trouby, varné desky, vestavné myčky nádobí, vestavné chladničky, odsavače, vestavné kávovary, ohřevné zásuvkyNa sporáky a volně stojící myčky Whirlpool

Soutěž probíhá od 1.12. - 30.12.2020

O co se hraje?:

Vestavná multifunkční trouba Whirlpool W9 MD260 IXL o objemu 31 l z nové designové řady W Collection skvěle doplní váš kuchařský arzenál. Je to skutečný multitalent – dovede nejen ohřívat, ale i plnohodnotně péct horkým vzduchem jako tradiční trouba. A také grilovat nebo zdravě vařit v páře pomocí speciální nádoby. Může i zapékat a dokonce také smažit do křupava – jako třeba horkovzdušná fritéza. Tuto unikátní funkci Crisp pro zapékání dokřupava, respektive CrispFry pro horkovzdušné smažení, umožňuje kombinace rovnoměrné 3D distribuce mikrovln, velmi výkonného grilu a speciálního talíře Crisp.

Multifunkční trouba Whirlpool W9 MD260 IXL je krásná i uvnitř – vnitřní prostor je nerezový. Doporučená cena je 15 990 Kč.

Inteligentní senzorová technologie 6.SMYSL zajistí správné nastavení a kontrolu vaření nebo pečení podle zvoleného receptu, navíc s minimem spotřebované energie. Trouba se ovládá se pomocí 3,5palcového barevného displeje: během přípravy pokrmu se na něm zobrazují obrázky, jednoduché symboly a jasné pokyny v češtině, takže vás trouba sama povede krok za krokem až ke skvělému výsledku.

Aplikace na dálku

Trouba má navíc i integrovanou Wi-Fi, a proto jde ovládat i na dálku z mobilu prostřednictvím aplikace 6th Sense Live, která navíc nabízí i řadu tipů a triků. Trouba pamatuje i na snadnou údržbu – revoluční povrchová úprava iXelium slouží proti otiskům prstů, změnám barevnosti a snižuje riziko poškrábání, takže bude dlouho zářit jako nová.